10-ročný slepý chlapček s autizmom vstúpil na pódium: To, čo predviedol, v sekunde roztlieskalo celé publikum!

Odvaha môže mať mnoho podôb a toto je zrejme jedna z nich. Príbeh sa týka chlapca, na ktorého bol osud veľmi krutý. Trpí zdravotnými problémami, ktoré sú nezávideniahodné.

Christopher Duffley z New Hampshire má od narodenia veľmi ťažký život.

Mnoho ľudí v jeho situácii by dosť možno všetko vzdalo. On ale nie a ukazuje tak svoju výnimočnosť. Chlapec je slepý, čo mu výrazne komplikuje jeho život. Zároveň ešte trpí autizmom, čo je tiež jedna z pomerne nepríjemných diagnóz. Napriek tomu sa nevzdáva.

Má svoje sny a podľa okolia má tiež veľký talent. A ten sa rozhodol konečne ukázať. Aj keď bolo jasné, že sa bojí, musel svoj strach prekonať. A to sa mu podarilo.

Mnoho ľudí by sa dosť možno bálo, ale on nie. Zobral všetku odvahu a rozhodol sa, že ukáže svetu, čo všetko vie. Nastúpil na pódium a už v tejto chvíli zožal veľký potlesk.

Pritom stále nebolo jasné, aký bude jeho výkon a čo všetko dokáže. Aj keď ľudí nevidel, rozhodne ich vnímal. Následne bol uvedený a mohol začať robiť to, čo vie.

Jeho talentom je spev. Keď začal, boli prvé tóny trochu neisté a tiež opatrné. Po chvíli ale bolo jasné, že spievať skutočne vie.

A veľmi dobre. To poznalo tiež samotné publikum, ktoré ho odmenilo búrlivým potleskom.

Chlapec ukázal, že aj napriek svojmu handicapu dokáže niečo, čo mu môžu mnohí závidieť. Vyšiel na pódium a zaspieval pre celú sálu. A ten sa mu odmenil potleskom. To chcelo veľkú silu. Ostatne aj vy môžete jeho výkon vidieť.

Pozrite sa na video, v ktorom naozaj dokáže, že je výnimočný!

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Staré sklenené fľaše ako originálne dekorácie? Pozrite sa ako na to a vytvorte si ich za pár eur!