51-ročná žena svojej neplodnej dcérke odnosila vlastné vnúča: „Pre svoje dieťa spravím čokoľvek“

29-ročná Breana Lockwoodová sa od lekárov dozvedela, že nebude môcť otehotnieť. Spolu so svojím manželom Aaronom, mali zlomené srdcia. Obaja túžili po rodine, ale zdalo sa, že to nemali napísané v osude. Vtedy prišla s pomocou 51-ročná matka Breanny.

Julie Lovingová, jej mama, sa rozhodla zasiahnuť. Rozhodla sa byť náhradnou matkou a dopriať tak svojej dcére a zaťovi vysnívanú rodinu. Dala im ten najvzácnejší dar, aký len mohla – vlastné dieťa.

Breanna sa pokúšala prirodzene otehotnieť od roku 2016. Ale neúspešne.

Po niekoľkých oplodnení in vitro, chirurgických zákrokoch, a dokonca aj niekoľkých potratoch prišli lekári so smutnou správou. Breanna nie je schopná úspešne otehotnieť. Boj s neplodnosťou bol tým najťažším bojom, akým si musela prejsť. Ale našťastie nebola na túto bitku sama.

Keď všetky snahy zlyhali, sústredila sa Breanna na náhradné materstvo. To ale nie je vôbec také ľahké, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Je zložité nájsť správnu zhodu pre potreby a túžby páru. Musí ísť o osobu, ktorej môžete veriť.

Cítila, že po zdravotnej stránke to zvládne a obe svoje tehotenstvá prežívala bez komplikácií. Julie sa stretla s piatimi špecialistami aj odborníkom na vysoko rizikové tehotenstvo vzhľadom na to, že jej bolo 51 rokov.

Po všetkých stretnutiach a testoch nič nebránilo tomu, aby otehotnela.

Svojej dcére porodila zdravé dievčatko.

Dokázali by ste to spraviť pre svoju dcéru? Dajte nám vedieť v komentároch, vaše názory sú vítané!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.