Ako 6-ročnú ju rodičia dali do detského domova: Keď vyrástla, adoptovala si toto dievčatko z toho istého sirotinca, v ktorom aj ona vyrastala

Až do šiestich rokov vyrastalo dievčatko menom Anna v obyčajnej rodine so svojimi rodičmi. Ale jedného dňa sa jej život zmenil. Raz ju prišla vyzdvihnúť  zo škôlky jej teta, miesto jej mamičky. Keď prišli domov, otec jej povedal, že jej matka odišla, a on ju nedokáže vychovávať sám… Preto musí ísť do iného domova, kde sa o ňu postarajú.

Plakala a prosila svojho otca, aby ju neopúšťal, sľúbila, že bude tou najlepšie dcérkou… Nepomohlo.

Nasledujúci deň ju otec odviezol do sirotinca a povedal jej, že sa po ňu určite vráti, ale chvíľku to potrvá. V domove bolo veľa rovnako opustených detí. Anna nerozumela, kam a prečo matka odišla, prečo sa ocitla tam, kde je, prečo sa o ňu jej otecko už nechce starať.

Spočiatku otec dcéru navštevoval, ale po čase prestal prichádzať.

Dievča nestrácalo nádej, že ju otec odvezie domov, ale nestalo sa tak. Až keď mala pätnásť rokov, uvedomila si, že už sa po ňu nevráti…

Jedného dňa chlapec rovnakého veku ako ona prišiel do ich detského domova. Jeho rodičia zomreli pri hroznej autonehode. Chlapec bol v strese zo straty blízkych, nekomunikoval s nikým, bol uzavretý. Okamžite si ho obľúbila, a preto sa ho všemožne snažila utešiť. Postupom času sa Ivan začal otvárať a začal komunikovať s ostatnými deťmi, najmä s Annou. Takže medzi nimi vznikli city, detské, ale skutočné a úprimné.

Keď vyštudovali strednú školu a museli opustiť detský domov, rozhodli sa spolu prenajať si byť a začať spolu žiť. Predsa len to vo dvojici ide ľahšie. Obaja popri zamestnaní študovali externe na vysokej školy a celkom sa im darilo.

Po rokoch ťažkej driny sa im podarilo vyštudovať s vyznamenaním a na červený diplom! Začali sa baviť o založení si vlastnej rodiny. Zobrali sa a snažili sa o bábätko, bohužiaľ sa Anne nedarilo dlhšiu dobu otehotnieť. A raz, ako obvykle, nakúpili darčeky a sladkosti a šli navštíviť deti do svojho bývalého detského domova. Tentoraz k nim vybehlo malé asi 3-ročné dievčatko so slovami: „Mami, tati! Vedela som, že si pre mňa prídete! Čakala som na vás! „

Po odchode a celú cestu domov manželia mysleli na toto dievčatko. A nasledujúci deň sa ju jednomyseľne rozhodli adoptovať.

A o tri mesiace neskôr sa stali rodičmi trojročnej Darinke. A čoskoro sa stal zázrak: Anna otehotnela. Malá Darinka je veľmi šťastná, že je staršou sestričkou svojho súrodenca.

Zdroj: storyfox.ru

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!