Ako dieťa nezažil lásku a nemal vôbec šťastné detstvo: Keď vyrástol, rozhodol sa skúsiť zmeniť životy opustených detí!

Mnohým deťom sa rodičia nevenujú tak, ako by si zaslúžili alebo ich rodičia opustili a dieťa skončilo v detskom domove.

Dôvodov, prečo majú niektoré deti nešťastné detstvo, môže byť celý rad. Faktom zostáva iba to, že za to dané dieťa nikdy nemôže. Nesie iba následky rozhodnutia svojich rodičov. Dnes sa pozrieme na príbeh jedného takého dieťaťa.

Rob Scheer mal ťažké detstvo, pretože bol najmladším dieťaťom z 10 a väčšina jeho spomienok bohužiaľ nie je príliš dobrá. Vo veku 10 rokov navyše stratil oboch rodičov a bol zverený do verejnej starostlivosti. Neustále sa sťahoval z jednej rodiny do druhej a cítil sa nemilovaný a nechcený. Dlho nemal nič, ale nechcel sa vzdať túžby po lepšom živote.

Jedného dňa sa prihlásil do vojenskej služby. Dúfal, že to bude jeho odrazový mostík k lepšiemu životu.

Chcel dostať svoj život pod kontrolu a bol ochotný pre to urobiť čokoľvek. Akonáhle prešiel na stabilnú kancelársku prácu, stretol svojho partnera Reeca. Obaja vedeli, že chcú mať deti, ale ako mužský pár museli hľadať spôsoby, ako to dosiahnuť. Pestúnska starostlivosť pre nich bola jedinou možnosťou.

Sociálna starostlivosť sa im ozvala a povedala im o dvojčatách, ktoré nemali jednoduché detstvo. Akonáhle sa stretli s Amayou a Makaiom, zamilovali si ich. Netrvalo dlho a do svojej rodiny privítali ďalšie dve deti, Greysona a Tristana. Proces rozhodne nebol ľahký a neustále čelí novým výzvam. Tou najväčšou sú pre nich určite predsudky, s ktorými sa stretávajú.

Pokračujú v boji za deti a poskytujú im výchovu a starostlivosť, ktorú Rob nikdy nemal. Deti sú u nich šťastné, prospievajú a cítia sa ako jedna veľká šťastná rodina. A to je najdôležitejšie, čo mohli títo muži v živote dosiahnuť. Prajeme im všetko len to najlepšie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!