Celé týždne bola v kóme: Keď sa však nakoniec prebudila, čakalo na ňu však neuveriteľné prekvapenie! Nádhera!

Začiatkom jesene 2013 Gemma Holmesová utrpela vážnu autonehodu, pri ktorej sa zranila tak nešťastne, že upadla do kómy.

Do nemocnice bola prevezená včas a dostalo sa jej tej najšpecializovanejšej lekárskej starostlivosti. Napriek tomu lekár úprimne povedal  rodičom, že ich dcéra nemá veľa šancí zostať nažive a prebudiť sa.

To všetko sa stalo vo štvrtom mesiaci tehotenstva. Nakoniec, napriek všetkým štatistickým pravdepodobnostiam, sa dievča po 7 týždňoch kómy zotavilo, čo už samo o sebe bolo obrovským potešením pre jej rodičov aj pre ňu. Sotva však otvorila oči a lekár jej už oznámil, že je v 11. týždni tehotenstva.

Lekár sa dokonca spýtal, či si dieťa chce nechať. Žena len so slabým, ale úprimným úsmevom odpovedala, že „to je prirodzené, znovu som získala svoj život a chcem sa poďakovať tomuto osudu za to, že dal život inému človeku“. Napriek tomu, čo sa stalo Gemme, keď prišiel čas, porodila zdravého chlapčeka, ktorému dala meno Reuben.

Gemma musela po pôrode podstúpiť ďalšiu operáciu, vďaka ktorej sa po kóme mohla znova naučiť chodiť. Navyše ona a jej chlapček Rueben mohli urobiť prvé kroky spoločne. Gemme sa nakoniec vrátil nielen život, ale aj radosť z materstva!

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!