Chlapec napísal Ježiškovi netradičné prianie: Svoj darček chcel darovať cudziemu chlapcovi, aby mu urobil tým radosť!

Deväťročný chlapec napísal Ježiškovi list, kde ho žiadal, aby jeho hoverboard daroval inému dieťaťu, ktoré je smutné a chcelo rovnaký darček ako on.

Jeho prianie rodičov dojalo natoľko, že sa spojili s chlapcom, o ktorého sa starali len starí rodičia.

Rodičia malého Hudsona, otec Jason a Sandi Boyerová, chceli na Vianoce pomôcť inej rodine. Preto sa pomocou jednej organizácie proti rakovine spojili s rodinou, kde sa o deti stará už len babička. „Dali nám kontakt na dieťa, ktoré je bez rodičov a o ktoré sa starali len starí rodičia, ale už aj jeho starý otec bohužiaľ nedávno zomrel na rakovinu,“ uviedli.

„Teraz sa o neho a jeho súrodenca stará iba babička, takže sme vedeli, že budú v strese a že toto obdobie bude pre nich ťažké,“ dodali obaja rodičia.

„Babičkin vnuk mal na svojom zozname želaní na Vianoce napísaný hoverboard. Rovnako ako náš syn Hudson“. Keď to syn Jasona a Sandi zistil, napísal list, či by mohol jeho vianočný darček dať druhému chlapcovi. „Keď nám syn list priniesol, rozplakala som sa,“ popísala matka. Nikto by totiž takú reakciu od deväťročného chlapca nečakal.

Nakoniec svoj vysnívaný darček dostali obaja chlapci. Rodina chlapca s prianím je na tom totiž s financiami veľmi dobre a tak sa Hudson mohol tešiť z hoverboardu, ako aj cudzí chlapec, ktorého obdarovali. Ďakujeme!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!