Chlapec vidí démonov zakaždým, keď ide spať. Všetko sa zmenilo, až keď mu pomohol jeho učiteľ!

22-ročný fotograf Nicolas Brunas žije cez deň úplne normálnym životom. V noci sa však realita mení na nočnú moru! Nicolas trpel 7 rokov spánkovou paralýzou, stavom, vďaka ktorému sa jeho sny zdajú oveľa reálnejšie ako sny väčšiny ľudí.

Spánková paralýza je stav, ktorý sa môže vyskytnúť, keď sa chystáme zaspať alebo keď sa zobudíme. Keď sa to stane, ľudia často prepadajú panike a veľa ľudí zažíva rôzne druhy halucinácií. Môže to byť desivý pocit, že niečo je v izbe alebo pri posteli a vy sa nemôžete ani pohnúť.

Väčšine ľudí sa to stáva veľmi zriedka, no maldíkovi sa to stáva každú noc!

Keď to začalo, Nicol mal len 15 rokov a bál sa ísť spať. Toto trvalo tak dlho, že čoskoro upadol do depresie. „Myslel som si, že som posadnutý démonmi,“ takto rozpráva desivý čas na úplnom začiatku.

Všetko sa však zmenilo, keď ho učiteľ v škole povzbudil, aby si sny premenil do fotografie.

Odvtedy sa Nicolas Brun stal uznávaným fotografom známym pre svoje nezvyčajné a pôsobivé zobrazenia snov. Fotografie mu pomohli prekonať strach a stali sa dôležitou súčasťou jeho života.

Viac z Nicolových umeleckých diel si môžete pozrieť nižšie.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.