Dedkovi sa smiali za to, že má starý a odpudivý dom, v ktorom žije: Jeho sused to počul a rozhodol sa preto urobiť toto!

Tento príbeh sa odohral v USA, kde žije starý pán v starom dome. Miestnym tínedžerom bol na posmech – práve kvôli starému a schátranému domu, v ktorom žije. Jeho sused tieto chýry a reči započul a rozhodol sa konať! 

Na sociálnych sieťach požiadal svojich kamarátov o pomoc napísaním nasledovného statusu:

„Pre mojich kamarátov! Včera som počul dvoch tínedžerov, ako sa posmievajú starému pánovi Bullockovi. Podľa nich je jeho dom odpudivý a je dobrý tak akurát k spáleniu. Pozrel som sa na dom a uvidel starčeka s hlavou sklonenou, ako sedel na verande. Zašiel som teda za Brianom Christensenom, či by bol ochotný venovať pár nepotrebných farieb na vymaľovanie jeho domu. Súhlasil. Tak ma napadlo, či by sa tu nenašiel niekto, kto by v sobotu nechcel venovať trošku svojho voľného času a nepomohol mi s opravou toho „mizerného“ domu. Ďakujem všetkým za vašu ochotu a podporu. „

Tento status sa stal virálnym a odozva na neho bola naozaj úžasná.

Joshovi prichádzali dokonca ponuky aj zo zahraničia. Dobrovoľníkov bolo cez 100 a všetci chceli spoločne pomôcť zrekonštruovať starčekov dom.

Stačilo iba niekoľko dní a dom bol na nepoznanie. Zo starej chalupy na spadnutie sa stala naozaj nádherná vila a všetkým miestnym zostali ústa dokorán.

Títo dobrí ľudia urobili naozaj krásny skutok, čo poviete?


Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane

Prečítajte si tiež:

Žena našla na smrť kostnatého a túlavého psíka: Vďaka nej dnes žije a zmenil sa doslova na nepoznanie!

V čase, keď sa vydávala, černošky nesmeli ísť do svadobných salónov: Vo veku 94 rokov si prvý krát obliekla vysnené šaty!