Dievčatko po prvýkrát videlo svoju novonarodenú sestričku: TOTO JEJ POŠEPKALA!

Láska medzi súrodencami je niečo výnimočné. Tento drobec nám však ukázal, aká výnimočná táto láska v skutočnosti NAOZAJ je!

Niektoré batoľatá sú naštvané, keď sa dozvedia, že už nebudú tí najmladší a najobľúbenejší v rodine. Dievčatko menom Molly však v žiadnom prípade nie je jedným z nich! Od chvíle, keď zistila, že bude mať sestričku, bola nadšená.

Netrpezlivo na ňu čakala niekoľko mesiacov a keď sa malá Cora narodila, bola radosťou bez seba! Konečne sa mala s kým každý deň hrať.

Keď ju Molly pri prvom stretnutí objímala, jej mama nakrútila niečo úžasné.

Molly, ako túli svoju malú sestru a potom jej hovorí: „Konečne si vyšla z mamičkinho bruška… a teraz ťa už nikdy nepustím.“ Nie je to roztomilé?

 

Molly meeting her little sister Cora for the first time – best friend already!

“You just came out of Mommy’s belly … I won’t drop you … I won’t let you go anymore.”

Got a lot of messages and phone calls about this little video of Molly everyone loving it so much and saying it should go viral so I was asked to make it public 💕 Matt Chase Jeanne Willert Bellwoar Edward James

Disclaimer: This video is exclusively managed by Newsflare Ltd, London, United Kingdom & Los Angeles, USA.

To license for TV broadcast, internet publication or other digital use such as in a commercial player please contact the following for rights clearance before use:

licensing@newsflare.com or telephone +44 (0) 8432 895 191 or + 44 (0) 20 3937 6280

Uverejnil používateľ Heather Chase Nedeľa 3. novembra 2019