Dievčatko porazilo leukémiu na svoje 6. narodeniny! Jej otec rozpráva jej veľmi silný príbeh takýmto najdojímavejším spôsobom!

6-ročné dievčatko porazilo leukémiu po tvrdom a bolestivom boji a jej otec rozpráva jej príbeh tým najdojímavejším spôsobom.

„Pamätám si každý okamih. Bolo 21. novembra 2019. Moja vtedy 4-ročná dcéra Pearl sa necítila dobre. Rozhodli sme ju zobrať do detskej nemocnice, kde ju vyšetrili.

Na druhý deň, keď som bol normálne v práci, mi o 15:30 zazvonil telefón a lekár mi povedal to, čo nechce počuť žiadny rodič:

„Je mi ľúto, ale vaša dcéra má leukémiu, rakovina krvi. Vaša dcéra má rakovinu .“

Zložil som a hneď som išiel domov.

Keď ma uvidela manželka, ktorá bola tehotná s naším synom, bola prekvapená, že ma vidí a nechápala, čo sa deje. Naša milovaná dcérka sa hrala na zemi a ja som sa čudoval, ako toto šťastné dieťa môže byť tak vážne choré.

Povedať mojej tehotnej žene, že naše dieťa má rakovinu, bolo veľmi ťažké.

Nemal som však na výber.

Malú sme museli odviezť do nemocnice, čo sme aj urobili. Našu dcéru hneď operovali a na druhý deň začala chemoterapia.

Celé dva roky, kým naša Pearl podstupovala chemoterapiu, mi hlavou prebehli tie najhoršie scenáre. Ale vždy som mal v mysli rozhovor, ktorý jej doktor povedal na začiatku tohto dobrodružstva: „Potrvá to 2 roky, ale nakoniec to bude dobré.“

A to sa aj stalo. V marci minulého roka, naša dcérka zazvonila na víťazný zvon, ktorý znamenal jej posledné kolo chemoterapie, na jej 6. narodeniny. Dnes je z nej živé a veselé dieťa, so silnou osobnosťou a zmyslom pre humor.

Keď prejdete dobrodružstvom s názvom „rakovina“, navždy sa zmeníte.

Stanete sa iným človekom a uvedomíte si, na čom vo vašom živote skutočne záleží a na čom nie.“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!