Dievčaťu začalo nekontrolovateľne rásť brucho: Dnes všetkých ľudí vyzýva a prosí o to, aby návštevu lekára neodkladali!

Bethany Laneová bola obyčajným 16-ročným dievčaťom z Middlesbrough (UK). Avšak už v tak mladom veku zažila niečo veľmi neobvyklé. Jej brucho začalo z ničoho nič nekontrolovane rásť a spôsobovalo jej veľké bolesti.

Jej stav sa natoľko zhoršil, že musela navštíviť lekára. Lekári sa na prvý pohľad domnievali, že je tehotná. Po pár testoch však zistili, že dievča má cystu na jednom z vaječníkov.

Bola obrovská, mala asi 33 cm v priemere a vyvíjala tlak na niekoľko ďalších orgánov v jej tele, čo spôsobovalo veľké bolesti. Vďaka bohu bola Bethany v nemocnici včas. Cysta tlačila na jednu z jej obličiek tak silno, že mohla každú chvíľu prasknúť, a to by skončilo pravdepodobne smrťou.

Vďaka operácii lekári cystu odstránili, vypustili z nej všetku vodu. Po operácii Bethany schudla 13 kilogramov.

Má šťastie, že sa dostala do rúk tak kvalifikovaných lekárov. „Som veľmi vďačná. Nemocnice sa často stretávajú s vlnami kritiky, ale ja nie som schopná lekárom dostatočne poďakovať za to, čo pre mňa urobili.”

Ak máte nejaké bolesti, neodkladajte návštevu lekára na neskôr!

Zdieľajte prosím tento článok, aby ste ocenili lekára a sestry z celého sveta za ich tvrdú prácu a dali všetkým vedieť, že pokiaľ je s telom niečo v neporiadku, musíte čo najskôr navštíviť odborníka.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.