Dlhé roky sa snažili o bábätko. Keď test konečne ukázal dve čiarky, ultrazvuk potvrdil nakoniec až úplne nemožné – čakajú ŠTVORČATÁ!

Štvorčatá sa narodia v jednom prípade zo 700 000. Tentoraz sa to podarilo 31-ročnej žene z Veľkej Británie. Po prekonaní počiatočných problémov vychováva so svojim manželom v láske a harmónii štvorčatá a dve staršie deti.

Keď spolu Matt Davis a Kathleen Martin v roku 2012 začali žiť, rozhodli sa mať spolu dieťa. Boli rozvedení. Každý mal deti z predchádzajúcich manželstiev: Faith, ktorej je dnes 13 rokov, a Calluma, ktorý má 12 rokov.

Sofia, Estón, Amelia a Roman sa narodili vo februári 2015. Rodina žije v Stockporte v Manchestri.

Žena nemohla kvôli zdravotným problémom dlho otehotnieť, ale v roku 2014 test ukázal dlho očakávaný pozitívny výsledok. Aké bolo prekvapenie novopečených rodičov a lekárov, keď sa zistilo, že nečakajú jedno dieťa, ale hneď štyri!

Rodičia museli prejsť neľahkou cestou. Všetko to začalo 20 plienkami a 24 fľašami mlieka denne a ďalšími problémami, s ktorými sa mamička a otec museli vyrovnať sami.

Vôbec prvé problémy vznikli už kvôli zložitému tehotenstvu. Lekári žene pôvodne odporučili ponechať iba dva plody, pretože hrozila strata všetkých a ohrozenie zdravia samotnej matky. Ale Katarína sa rozhodla nechať všetko tak, ako to je.

 Sofia vážila 1 637 g, Roman 1 276 g, Estón 1 417 g a Amelia 1 559 g. Všetky bábätká sa narodili zdravé.

O pár dní neskôr si ich šťastní rodičia priviezli domov a hneď od prvých dňoch si všimli, že sú úplne iní ako vzhľadovo, tak povahovo. Estón je vždy veselý a usmievavý, Sofia je veľmi pokojná, Roman je najmenší, ale najukričanejší, a každý, kto ich stretne, sa zamiluje do Amelie.

Šťastný pár hovorí, že teraz je ich rodina úplná a ďalšie deti už neplánujú.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!