Dvaja bratia si kúpili túto starú stodolu na spadnutie a každý týždeň sa v nej zamkli: TO, čo skrývali za dverami je neuveriteľné!

Dvaja bratia – Carlos Alonso a Camino – si kúpili na španielskom vidieku starú stodolu, nikto netušil, aké s ňou majú veľkolepé úmysly. Usilovná a vytrvalá práca priniesla ich rodinám zaslúžené ovocie. 

Bratia Carlos Alonso a Camino chceli pre svoje rodiny zabezpečiť primerané bývanie, ktoré by vyhovovalo moderným štandardom a súčasne zachovávalo tradíciu španielskeho vidieka.

Po urputnom hľadaní nakoniec objavili starý opustený statok v provincii Cáceres, v oblasti, ktorá sa nachádza blízko portugalských hraníc. Hoci bolo ich zámerom stavbu pretvoriť v moderné obydlia, rozhodli sa zachovať jej vidiecky ráz vrátane kamenných múrov a pôdorysného riešenia.

Prestavba zvolenej budovy usadlosti, ktorá v minulosti slúžili ako kravín, nebola jednoduchá.

Spálne sú v podkroví a na streche sú osadené solárne panely – jediný zdroj energie v celom stavení. Do kamenného muriva boli vyrezané veľkoplošné oka dodávajúce dostatok svetla a tepla interiéru tiež v zimných mesiacoch.

To, čo bratia vytvorili je naozaj unikátne bývanie, ktoré vyzerá skvele – pozrite sa sami!

Pozrite si video:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Babička začala rozprávať svojej vnučke milostný príbeh: Donúti vás zamyslieť sa.