Iba 5-ročný chlapček zachránil svoju sestričku z horiaceho domu: Vyniesol ju oknom a keď bola v bezpečí, vrátil sa dokonca po jeho psíka!

Tento úžasný príbeh so šťastným koncom sa stal v Georgii. Iba 5-ročný chlapec menom Noah Woods zachránil svojich najbližších od strašného nešťastia. 

Prebudil sa skoro ráno a v izbe zacítil dym a uvidel oheň.

Nestratil duchaprítomnosť, okamžite schytil svoju sestru Lily do náručia a vytiahol ju cez okno. Keď bola v bezpečí, vrátil sa do domu, po jeho psíka, ktorý tam zostal. Potom išiel k susedom a prosil o pomoc pre zbytok svojej rodiny. Neskôr sa ukázalo, že rodina bola zachránená pred veľkou katastrofou, vďaka statočnému chlapcovi. Okrem neho a jeho sestry bolo v dome ďalších šesť príbuzných.

Hasičská služba, ktorá dorazila včas, dokázala zachrániť  celú rodinu.

Požiar údajne spôsobila preťažená elektrická zásuvka v Noemovej spálni.

Našťastie nikto nebol zranený. Jeho starý otec hovorí: „S Božou pomocou sa podarilo celú našu rodinu zachrániť. Keby však nebolo môjho malého vnúčika, mohlo to byť všetko inak…“

Zdroj: cbs58.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Pre študentov bola „len“ upratovačka. Keď im však profesor položil túto otázku, stratili reč…

Tento mladý vojak prišiel o nohy aj ruky, jeho priateľka a láska k nej mu však opäť dali veľký zmysel do života!