Ich lietadlo muselo nečakane núdzovo pristáť, to ešte nevedeli, že spolucestujúceho majú slávneho hollywoodskeho herca Keanu Reevesa. Opäť sa ukázalo, že je to muž so srdcom na správnom mieste

Už z filmov vieme, že známy herec Keanu Reeves vie prekérne situácie riešiť s chladnou hlavou. Nebolo to inak ani pri tomto zaujímavom príbehu.

Rušný víkend zažili cestujúci na palube lietadla, ktoré smerovalo do mesta Burbank a z núdzových dôvodov muselo pristáť v meste Bakersfield.

Ako zázrakom bol prítomný aj vyššie spomínaný známy herec, ktorý si zachoval chladnú hlavu a ustráchanú posádku veľmi rýchlo ukľudnil.

Keďže je Keanu skúsený organizátor a cestovateľ, nenechal nič na náhodu a zabezpečil spolucestujúcim dodávku, ktorá ich z mesta odviezla.

Bolo to samozrejme v danej chvíly rýchlejšie ako lietadlom.

Amir Blum, jeden z cestujúcich sa dokonca vyjadril: “Ten moment, keď vaše lietadlo takmer spadne a vy musíte prežiť núdzové pristátie na vzdialenom meste, ale aspoň má Keanu Reeves rovnako zlý deň ako vy.”

Táto úsmevná správa spolu s fotografiou obehla mnohé internetové portály, a tak sa celá situácia aspoň trochu nadľahčila.

Samozrejme pri príspevkoch a fotografiách nezostal len tento cestujúci. Takmer všetci pasažieri si okamžite začali herca fotiť a následne zdieľať na ich sociálne siete.

Fanúšikovia sa čudujú, že v takejto hektickej situácii, pôsobí známy herec na fotkách veľmi pokojne.

Úsmevným faktom je aj to, že herec počas letu, čítal ostatným spolucestujúcim zaujímavé informácie o meste Bakersfield, kde bolo uskutočnené medzipristátie

Keanu dokonca pasažierom púšťal country hudbu s názvom “Zvuky Bakersfield”.

Po pristáti cestujúcich čakalo veľmi milé prekvapenie, kedy na letisku otvorili reštauráciu len kvôli nim. Ani tam sa intenzívne fotografovanie neskončilo a fanúšici stále uverejňovali príspevky s popismi ako napríklad: “Žiaden fór, je to Keanu Reeves.” Očividne prítomnosť herca zahnala všetky obavy z nevydareného letu.

Keď sa všetci dopravili do mesta Los Angeles, herca zazreli už len z diaľky v rýchlom občerstvení Carl’s Jr. Už len z diaľky mohli identifikovať hercove kroky, aspoň pomocou jednoduchej indície, a to červenej motorkárskej šiltovky Arch. Tak teda toto bolo šťastie v nešťastí. Síce sa cestujúci nedostavili do úspešného cieľa, no strávili pekné popoludnie v prítomnosti legendárneho bradatého herca.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: canoe.com/entertainment/celebrity/keanu-reeves-cheers-up-stranded-passengers-after-emergency-landing