Identické štvorčatá: Pozrite ako vyzerajú po 16 rokoch!

Narodenie identických dvojčiat nie je bežné a narodenie identických štvorčiat je neuveriteľne zriedkavé. Šanca na štvorčatá je asi jedna z 800 000.

Narodenie viac početných detí sú výsledkom techník asistovanej reprodukcie, ako sú lieky zvyšujúce plodnosť alebo oplodnenie. No, zázraky sa však stávajú! 

      Julie prirodzene otehotnela, prvý ultrazvuk ukázal, že mamička čaká štyri deti.

Lekári sa veľmi obávali o zdravie matky a dojčiat, pretože sa deti vyvíjali v jednej placente. Julie bola upozornená, že šanca, že deti prežijú a narodia sa bez zdravotného postihnutia, je iba 20 percent.

Žene bolo dokonca ponúknuté ukončenie tehotenstva, ale odmietla.  A v skutočnosti to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré urobila.

Zdravé dievčatá sa narodili v termíne. Lekári to nazývajú zázrakom! Len dve z dievčat sa narodili s nízkou hmotnosťou, ale bez zdravotných problémov. Dievčatá rýchlo pribúdali na váhe pod lekárskym dohľadom a celá rodina bola prepustená domov.

Tieto deti prekvapili celý svet, pretože sú identické štvorčatá!

Ellie, Georgie, Jessica a Holly sa stali jedinými identickými štvorčatami vo Veľkej Británii s rozkošnými kučerami.


Dnes sú dievčatá  skoro dospelé a stále je takmer nemožné ich rozoznať. Každá z nich má však svoju vlastnú jedinečnú osobnosť.

O 14 rokov neskôr vyzerajú deti ako presná kópia svojej matky!
Sú neuveriteľne podobné, je ťažké ich rozlíšiť, ale každé dievča má svoj vlastný charakter a temperament. Julia je pyšná na svoje deti!

Britské  štvorčatá pomaly dospievajú a premieňajú sa na nádherné mladé dámy.

Zdroj: Julie Carles

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.