Inšpirujúci príbeh: Miesto pokuty spravil tento policajt niečo, na čo vodič nikdy nezabudne!

V Amerike sa pred pár rokmi odohral naozaj zaujímavý prípad. Doteraz sa o ňom hovorí a inšpiruje ľudí. Ide o policajta, ktorý dokázal, čo to znamená byť skvelým v tom čo robí a tiež v pomoci iným!

Príbeh zdieľal muž, ktorého jedného dňa zastavil, aby prezrel jeho auto.

Lavon ihneď vedel, že bude mať problém, keď ho policajt, Joshua Scaglione, upozornil, že okná na jeho aute sú príliš tmavé. O niekoľko sekúnd sa však stalo niečo horšie, pretože zo zadného sedadla počul policajt tichý, detský hlások. Otvoril dvere a na sedadle uvidel jeho 3 ročnú dcérku. Dievčatko sa na policajta široko usmievalo, avšak malo to háčik – nesedelo v autosedačke.

Policajt Joshua okamžite upozornil otca – je predsa veľmi nebezpečné viezť dieťa bez autosedačky!

Ten so slzami v očiach povedal, že to vie, ale nemá dosť peňazí na jej kúpu. Keď to policajt počul, okamžite sa rozhodol zakročiť – mužovi nariadil, aby nasadol do auta a išiel za ním. Keď vodič pochopil, o čo sa jedná, znovu mal v očiach slzy dojatia.

Policajt kúpil Lauren autosedačku! Keď muž svoj príbeh zdieľal na internete, policajt Joshua len skromne dodal „Mal som príležitosť urobiť niečo dobré, tak som ju využil“.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.