Keď 2-ročné dievčatko v publiku uvidelo svojich rodičov, ukázalo im doslova neuveriteľné tanečné kreácie!

Deti v dnešnej dobe bežne navštevujú špeciálne kurzy a krúžky – športové či výtvarné už od útleho veku. Veď sa predsa hovorí, že čo sa v mladosti naučíš, v starobe ako keď nájdeš.

Konkurencia je vo svete veľká a súčasná spoločnosť má rada ľudí aktívnych a iniciatívnych. Z úspechu svojich detí sa rodičia radujú, ako by to boli ich vlastné. A samozrejme že nezabúdajú zhotovovať fotografie a videá, aby mali pamiatku.

Na nasledujúcom videu môžete vidieť dievča vo veku dvoch rokov, oblečenú ako tanečnicu, stojacu v rade ostatných podobne starých dievčat. S nimi je na pódiu ich učiteľka, ktorá ich vyučuje základom tanca. Dievčatká sa snažia po učiteľke opakovať, čo sa v hodinách tanca naučili. Až na dvojročné dievča, ktoré akoby štrajkovalo. Do tancovania sa jej veľmi nechcelo. Snáď sa hanbila.

Keď dievča uvidela v hľadisku svojich rodičov, celé sa rozžiarilo.

A pustila sa dokonca aj do tancovania, pretože videla, že rodičia ju natáčajú na mobilný telefón.  Dokázala zo seba dostať neuveriteľné tanečné kreácie.

Vďaka záznamu na mobilný telefón budú mať rodičia peknú spomienku na to, čo ich dcérka zvládla predviesť pred publikom v dvoch rokoch.

Pozrite si vystúpenie malého dievčatka v nasledujúcom videu TU:

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!