Keď ju uvidela vlastná matka, OPUSTILA ju kvôli farbe jej očiek: Táto rodina si ju však adoptovala a miluje ju aj tak bez ohľadu na to, ako dievčatko vyzerá…

Rodičia Chris a Eryn majú svoju vlastnú rodinu. Viac detí už neplánovali, ale jedného dňa uvideli niečo, čo im navždy zmenilo život.

Uvideli fotografiu urobenú v detskom domove v Číne. Na obrázku bolo malé dievčatko so striebristo-modrými očami.

Malá Primrose sa narodila v Číne, no jej matka ju opustila po tom, ako ju priviedla na svet. Dievčatko sa narodilo s vrodeným glaukómom, ktorý jej sfarbil oči do modrostriebornej farby. Navyše mala problémy aj so sluchom a ocitla sa v jednom z mnohých sirotincov, v ktorých sa o deti príkladne nestarali.

Rodina žila v štáte Georgia v USA. A hoci sa toto 2-ročné dievča narodilo v inej časti sveta, ihneď vedeli, že u nich má miesto. O niekoľko dní neskôr sa rodina vydala do Číny adoptovať si malé dievčatko.

Dva roky jej chorobu nikto neliečil. Je slepá a ani jej sluch nie je celkom dobrý. Proces adopcie trval dva roky a v januári 2016 si rodina mohla malé dievčatko konečne vziať domov. Primrose bola v sirotinci zanedbávaná a nikdy sa nenaučila základné veci, ako napríklad držať hlavu hore alebo dokonca piť z fľaše.

Ale vďaka trpezlivosti a láske rodiny Austinovcov sa to čoskoro naučila.

Bohužiaľ sa jej deti kvôli jej výrazným očiam posmievali, a akoby to nestačilo – malá Primrose mala kvôli svojej chorobe neskutočné bolesti. Rodičia ju zobrali do nemocnice, kde ich lekári postavili pred desivú voľbu – jej očká musia odstrániť.

Operácia však dopadla úspešne a dnes sa malému dievčatku veľmi darí, usmieva sa, nemá bolesti. Sama sa naučila chodiť a ovláda znakovú reč. Jej rodičia a nevlastní súrodenci majú z nej radosť a sú šťastní, že už nikdy nezažije ukrutnú bolesť, či posmešky od jej rovesníkov.

Rodina odvtedy žije v harmónii a my malej Primrose držíme palce!

Zdroj: Metro.co,uk, dailyrecord.co.uk

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.