Keď pochovávali ženu, začuli detský plač priamo z rakvy. Doslova zázrak, ktorému nechcel uveriť ani samotný privolaný lekár.

Denne sa stretávame s neskutočnými prípadmi nie len z domova, ale z celého sveta, nad ktorými len pokrútime hlavou v domnienke, že to snáď ani nie je možné.

Tento prípad je jedným z nich.

Nie sme si istý, či sa prípad skutočne stal, avšak ak je len čo i len mala nadej, že tak skutočne bolo, nedalo nám o tomto zázraku nenapísať.

Prípad mladej ženy z Toronta, ktorá sa v siedmom mesiaci tehotenstva na ceste do nemocnice stala obeťou vážnej dopravnej nehody.

Poranenia spôsobené dopravnou nehodou v oblasti hlavy a hrudníka neboli zlučiteľné so životom a preto mamička a aj jej nenarodené dieťa boli vyhlásené za mŕtve.

Šok nastal v momente kedy počas pochovávania začuli detský plač priamo z rakvy.

Aj napriek tomu že žena bola 23 hodín mŕtva, bolo dieťa schopné sa narodiť. Nikto nedokázal uveriť ako sa mohlo dieťa aj napriek neprítomnosti kyslíka a za daných okolností, narodiť a prežiť.

Vysvetliť si to nedokázal ani lekár, ktorý ju vyhlásil za mŕtvu.Pravdepodobne chyboval…

„Pracujem ako lekár už 20 rokov, nemôžem to nazvať inak ako zázrak. “ Dievčatko sa narodilo veľmi slabé a prvé 4 mesiace strávila v inkubátore.

Zvláštne je, že lekári nezistili že dievčatko stále žilo, možno nežilo a na svet prišla v poslednej chvíli a teda to naozaj môžeme  nazvať zázrakom.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: podaj.to , ireporterstv.co