Keď sa dozvedela, že je tehotná, bola neuveriteľne šťastná – POČET detí, ktoré čaká však šokoval nielen ju, ale aj lekárov!

Oksana Kobletskaya z Odesy na Ukrajine zistila, že je tehotná a bola neuveriteľne šťastná. Táto 36-ročná žena a jej manžel Sergej už mali trojročnú dcéru a tešili sa na rozšírenie svojej malej rodiny.

Prekvapenie, ktoré ich čakalo, by šokovalo všetkých rodičov.

Sergej a Oksana nikdy neplánovali veľkú rodinu. Dve deti pre nich boli ideálne. Dve deti by pre nich neboli finančne príliš náročné. Ale už v ranej fáze tehotenstva bolo jasné, že Oksana neočakáva iba jedno dieťa.

V ich rodine sa pritom nikdy dvojčatá neobjavili, takže si ani nemyslela, že by sa niečo také mohlo stať. Ale to ešte nevedeli, že príde väčšie prekvapenie.

Vyšetrenie ultrazvukom

 „Keď som videla šok v tvári lekára, moje srdce sa na chvíľu zastavilo,“ spomína Oksana. Po chvíli si lekár vzdychol a zavtipkoval, že národnú pôrodnosť pravdepodobne zvýši ona sama.

Doktor jej totiž oznámil správu, ktorá zmenila život jej aj zvyšku jej rodiny do konca ich života.

Oznámil jej, že vidí päť plodov.

Možno dokonca šesť. Bolo to ťažké povedať, pretože plody boli veľmi tesne pri sebe. Je to extrémne zriedkavé.

Pätorčatá sa vyskytujú iba raz z 55 miliónov tehotenstiev! „Bolo ťažké tomu uveriť,“ povedal otec. „Trvalo nejakú dobu, než sme správu strávili. Hovorili sme si: Ako sa postaráme o toľko detí? „Matka začala rodiť v 30. týždni a s pôrodom pomáhalo osem lekárov.

Traja chlapci a dve dievčatá sa narodili úspešne cisárskym rezom.

Všetkých 5 detí bolo veľmi malých, ale všetky boli dokonale zdravé.  Daria, Alexandra, Denis, Vladislav a David sa okamžite stali národnými celebritami. Ich narodenie bolo prvým známym prípadom v histórii krajiny.

Viac ich fotografií si môžete pozrieť na Oksaninom účte na Instagrame, kde zdieľa fotografie svojich „piatich pokladov“ a rozkošnej staršej sestry. Nie sú roztomilé?

Zdroj: odessafiver / instagram

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Všade hľadala svojho psíka a nemohla ho nájsť: Keď vošla do dcérinej izby, oči sa jej zaliali dojatím!