Keď sa narodila, vôbec nedýchala, ale o 8 minút neskôr ju našťastie priviedli späť k životu, tým, že ju dali do ľadu. Dnes je to už zdravé dievčatko!

Keď sa Willow Rose narodila, jej rodičia zažili najhoršiu nočnú moru svojho života. Srdce ich dcéry nebilo.

Pre všetkých to bola nepochopiteľná situácia, pretože mamička Bex sa počas celého tehotenstva cítila výborne a testy ukazovali, že sa drobec dobre vyvíja.

Problémy sa začali tesne pred pôrodom, lekári sa rozhodli pre cisársky rez, pretože so srdcovým rytmom dievčatka sa dialo niečo zvláštne – príliš sa spomalil.

Krátko po narodení prestalo Willow Rose biť srdce. Ako teda prežila?

Lekári o dievčatko bojovali osem minút. Jej rodičia si pamätajú, ako napäto čakali, kým sa ich dcéra rozplače, nevediac, prečo je v miestnosti stále to obrovské ticho.

Lekárom sa konečne podarilo obnoviť srdce Willow Rose. Novorodenca okamžite previezli na jednotku intenzívnej starostlivosti.

Odborníci sa rozhodli vyskúšať novú metódu s názvom terapia chladom.

Lekári dievča obliekli do špeciálneho obleku a pripojili ju k prístroju, ktorý znížil jej telesnú teplotu na 33 stupňov.

To zabraňuje poškodeniu mozgu – keďže mozog Willow Rose bol takmer 8 minút zbavený kyslíka.

Bex a Martin mohli dcérku držať len za ruku… Mama si spomína, že prvé štyri týždne jej bábätko vôbec neplakalo a vtedy to bol jediný zvuk, ktorý chcela počuť.

Našťastie terapia chladom zabrala!

Mozog dievčatka nebol ani trochu poškodený!

Dnes je Willow Rose zdravé dievčatko a darí sa jej výborne! Prajeme celej rodinke všetko len to najlepšie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Mohlo by sa vám páčiť: