Lekári priznávajú, že niečo také ešte nikdy predtým nevideli: Novorodeniatko po pôrode vstalo a začalo „chodiť“

Lekári z brazílskej nemocnice chceli malé novonarodené dievčatko iba vykúpať. To malo ale úplne iné plány. Sami priznávajú, že niečo také ešte v živote nevideli.

Novorodeniatko zrazu začalo pohybovať nožičkami tak, ako by chcelo zo sály odísť.

Našťastie sa podarilo túto vzácnu chvíľku zachytiť na video. Pozrite sa sami.

Vyzeralo to, že to bude klasický prirodzený pôrod s dobrým koncom. Mamička sa už nemohla dočkať, až prvýkrát podrží v náručí svoje malé dievčatko. Akonáhle sa malá narodila, chceli jej sestry opláchnuť vodou, ale rozhodne nečakali, čo sa behom chvíľky stane.

Jedna sestra zrazu začala kričať: „Ach môj Bože, to dievčatko chodí.!“

Niekto iný povedal:

„Tak toto musím natočiť!“ Potom zavolali ďalšiu kolegyňu, ktorá sa volá Zhu, aby tiež bola svedkom tohto zázraku.

Na videu ešte môžete počuť, ako pôrodná asistentka hovorí, že chcela dievčatko vykúpať, ale dieťa nechcelo. Namiesto toho chcelo skôr vstať a chodiť po svojich malých a ešte neistých nožičkách.

„Snažila som sa ju vykúpať, ale ona protestuje a snaží sa vstať, aby sa normálne mohla prejsť,“ hovorí na videu žena a ukazuje jednou rukou na miesto, kde sa snažila dieťa vykúpať.

Tiež ukázala, akú vzdialenosť dokázal novorodenec s pomocou ujsť. Pozrite sa na video, nebudete chcieť veriť vlastným očiam.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: