LETNÝ HOROSKOP pre všetky znamenia: Pozrite sa, čo vás čaká!

Veríte na horoskop? Určite nesmiete dať na články, ktoré vám predpovedia celý váš život a v ktorom si prečítate, že si do mesiaca nájdete novú prácu, lásku alebo otehotniete. To sa zistiť dopredu skrátka nedá.

Ale dá sa odhadnúť, čo vás v nasledujúcich mesiacoch čaká aspoň vo všeobecnej rovine a čo je vám dané, ako vášmu znameniu, do vienka.

Prečítajte si váš letný horoskop a buďte pripravení na nové radosti či občas starosti a sklamania.

Kozorožec (22. decembra – 20. januára)

Možno ste toho teraz mali veľa a ste prepracovaní. Pozor, hrozia vám zdravotné problémy a komplikácie, pokiaľ si nedoprajete aspoň malý odpočinok. Dajte si dovolenku, choďte na wellness víkend a chvíľu nič nerobte. Vyhnete sa potom skorej jesennej únave a budete mať z čoho čerpať. Naopak, budete produktívni a bude sa vám dariť.

Vodnár (21. januára – 20. februára)

O vodnároch je známe, že majú radi slobodu. Možno ste sa teraz ale držali späť až príliš a boli nespútaní. Niekto by vám mal trochu utiahnuť opasok! Nechajte sa zamestnať, nájdite si vzťah alebo pokiaľ ho už máte, trávte s vašou polovičkou viac času alebo o ten vzťah prídete. Urobte si spolu nočnú letnú prechádzku a pozorujte hviezdy.

Ryby (21. februára – 20. marca)

Myslite viac na svoju rodinu a nezanedbávajte ju. Mohlo by sa vám to vypomstiť a môže sa stať, že sa s časťou rodiny nepohodnete. Usporiadajte spoločnú stretnutie a nevynechávajte oslavy ani letné grilovačky. Čo viac môžete mať ako rodina? Vážte si ju!

Baran (21. marca – 20. apríla)

Tvrdohlavý baran je v poslednej dobe tak trochu niekto, kto nevie hovoriť nie a najradšej by sa rozdal, aby sa zavďačil všetkým. To ale nejde! Určite si priority a robte to, čo chcete vy. Nenechajte sa využívať a dajte viac na to, po čom túžite a čo by ste chceli. Je tiež čas vyskúšať nové koníčky, tak sa im nebráňte.

Býk (21. apríla – 21. mája)

Ideálna doba pre počatie dieťaťa! Ak by ste si radi zaobstarali bábätko, začnite na tom pracovať, už včera bolo neskoro. Hviezdy sú vo skvelom rozpoložení, a tak máte veľkú pravdepodobnosť, že sa to podarí veľmi rýchlo.

Blíženci (22. mája – 21. júna)

Pokiaľ už ste boli na dovolenke, je to skvelé. Krásne ste si oddýchli a ste pripravení na novú prácu, úlohy a vzdelávanie sa. Tieto mesiace sú ideálne na absolvovanie kurzov a učenie sa nových vecí. Rozšíria vám to obzory a možno tak dostanete nové ponuky práce. A to znamená viac peňazí a hlavne duševné obohatenie a pocit naplnenia. Tak na čo čakáte?

Rak (22. júna – 22. júla)

Pre rakov je toto obdobie ideálne na zamýšľanie a premýšľanie. Vymedzte si čas, ktorý budete tráviť len sami so sebou, s knihou, počúvaním hudby alebo len tak ležaním na tráve a rozjímaním. Pomôže vám to utriediť myšlienky a vyčistiť hlavu.

Lev (23. júla – 22. augusta)

Čakajú vás narodeniny? Možno, že sa nechystáte ich oslavovať. To je ale večná škoda! Ktorýkoľvek vek je krásny a zaslúži si oslavu. Mali by ste si vážiť to, kam ste to dopracovali a nie byť smutní. Usporiadajte oslavu, pozvite rodinu a priateľov a spoločne si to užite. Vyzerá to, že si osláv veľmi neužijete a skôr sa zameriavate na prácu. Vypnite a doprajte si chvíle strávené sami so sebou as priateľmi.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Na zdravý životný štýl ste v poslednej dobe zanevreli, mám pravdu? Honom to napravte. Ak máte nejaké problémy, či už fyzické alebo psychické, nie je sa čomu diviť. Mali by ste sa zamerať na stravu a pohyb.

Váhy (23. septembra – 23. októbra)

Ak ste po ťažkom rozchode alebo sa vám stala v živote nejaká nešťastná udalosť, je na čase sa zdvihnúť a pokračovať životom ďalej. Cez všetky slzy a starosti sa musíte premôcť a začať zase fungovať. V lete je krásne počasie a to by vás malo vyhnať von, najlepšie za nejakou spoločnosťou, ktorá vás rozveselí a vykúzli úsmev na tvári. Blýska sa na lepšie časy!

Škorpión (24. októbra – 22. novembra)

Aby ste sa vyhli únave, ktorá každoročne prichádza na jeseň, mali by ste sa zamerať na skladbu jedálnička, obmedziť alkohol dobre spať a hýbať sa, stačí aj chôdza. Oplatí sa vám to.

Strelec (23. novembra – 21. decembra)

Idete si tvrdo za svojim a nepozeráte napravo ani naľavo? To je možno chyba, pretože tvrdo narazíte, ak si nedáte pozor. Prestaňte byť sebeckí a uvedomte si, že tu nie ste len vy a vaše ciele.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať krásne noviny každý deň.