Malému devčatku pustili pesničku, ktorú spieva jej zosnulá maminka: Keď spoznala jej hlas, stalo sa toto…

Toto malé dievčatko, malo to nešťastie, že stratilo to najdôležitejšie – mamičku. Zároveň však mala to šťastie, že sa o ňu starala jej milujúca teta. A pretože teta chcela, aby si malá na mamičku uchovala čo najviac spomienok, ktoré pre ňu v budúcom živote budú predstavovať povzbudenie v neľahkých chvíľach, posadila si ju raz k sebe a spýtala sa jej, či chce počuť pesničku.

Bola to pieseň Chantal Kreviazuk, kanadskej speváčky, pianistky a textárky, pod názvom „Feels Like Home“.

A pretože dievčatko vedela, o akú speváčku a skladbu sa jedná, horlivo prikyvovala, že si práve tú chce vypočuť. Ozvali sa prvé tóny klavírneho sprievodu a dievčatko čakalo známy hlas Chantal Kreviazuk, namiesto neho však začula hlas ešte známejší … a to hlas jej zosnulej mamičky.

Bolo na nej vidieť, že ho okamžite spoznala a že ju veľmi dojal, zakryla si rúčkou oči a začala plakať. Bola to ich pesnička, jej a mamičky, a mama jej ju často spievala.

Teta poprosila dievčatko, aby si nezakrývala tvár a počúvala ďalej, ale po chvíli už to bol pre malú príliš veľký príval emócií a chcela, aby teta nahrávku zastavila. Keď bude staršia, bude šťastná za to, že má na svoju zosnulú mamičku aspoň nejakú pamiatku – a to krásnu, v podobe jej hlasu a ich spoločnej piesne…

Text pesničky prvej slohy v preklade:
niečo v tvojich očiach spôsobuje, že sa chcem stratiť v tvojom náručí
niečo v tvojom hlase spôsobuje, že mi srdce bije rýchlejšie, a
dúfam, že to tak budem cítiť po zvyšok svojho života.

Video:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!