Mama zverejnila túto fotku svojho chorého syna, ktorý trpí rakovinou: „Prosím pomodlite sa všetci za neho, vaše modlitby pre nás veľmi veľa znamenajú a pomôžu“

Jessica Medinger ako každá matka chorého dieťaťa mala zlomené srdce, keď videla trpieť svojho syna trpiaceho rakovinou. Na Medzinárodný deň rakoviny 2017 zverejnila Jessica na Facebooku informácie o svojom synovi Drakeovi žijúcom s touto chorobou.

Prvýkrát mu bola diagnostikovaná akútna lymfoblastická leukémia. Chlapec podstúpil punkciu chrbtice, transfúziu krvi, chemoterapiu a operácie. V marci 2016 choroba ustúpila, ale bohužiaľ po šiestich mesiacoch mu bola diagnostikovaná rakovina semenníkov.

Matka so zlomeným srdcom zverejnila fotografiu svojho syna. Plešatý, v plienkach, trpí bolesťami.

„Život je čiernobiely, keď rakovina zničí človeka. Bolo to dnes ráno, keď som vzala svojho syna do kúpeľne. Ten chudáčik je len koža a kosť, musím ho prosiť, aby počas dňa zjedol aspoň jednu fazuľu alebo vypil šálku vody. Je príliš slabý na to, aby vstal z postele alebo chodil, a treba ho nosiť v náručí alebo voziť na invalidnom vozíku. Zaspí, keď s ním niekto hovorí, pretože je príliš vyčerpaný. Vracia po všetkých liekoch, ktoré mu dávam, pretože jeho žalúdok je prázdny.”

„Nemôžem sa ho dotknúť, pretože ho to príliš bolí. Musím mu dať morfín, aby som mu uľavila. Minulý týždeň musel za jeden deň užiť 44 tabliet na chemoterapiu. Povedal mi: „Mami, už nemôžem.“ „Bojí sa spať sám, bojí sa niečoho, že sa niečo stane, a zostane sám. Niečím myslím smrť. Drake sa ma často pýta, či uvidí svojho otca v nebi, ak zomrie.“

Zúfalá žena ukončila svoje vyznanie slovami: „To je on, môj syn, celý môj svet. Je to môj úsmev, moja láska, môj tlkot srdca. Je tiež mojimi slzami, mojím zármutkom. On je môj život”.

Nie je prekvapením, že tento úprimný príbeh zasiahol srdce úplne každého. Od chvíle, keď Jessica zdieľala fotku svojho syna, mnoho ľudí napísalo slová súcitu a podpory a modlitby.

„Som ohromená láskavými a nádhernými komentármi a modlitbami. Pre môjho syna a aj pre mňa sú také dôležité. Ďakujem vám všetkým za podporu, vaše povzbudivé slová naozaj pomohli. “

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.