Manželia si kúpili tento starý, viac ako 300-ročný kamenný dom a pustili sa do rekonštrukcie: Pozrite sa dovnútra, je to pastva pre oči!

Trendom sa stala renovácia starých domov, ktorá interiéru dá staro-moderný nádych. Existuje veľa starých budov, ktoré sú stále vo vynikajúcom stave a akonáhle sú prerobené, výsledok je úžasný.

To je prípad tohto krásneho domu, ktorý teraz robí dojem na všetkých, ktorí ho majú možnosť vidieť.

Bol postavený v roku 1680 v oblasti Kestle Mill na pobreží Cornwallu v Bretónsku v Anglicku. Je to krásny kamenný dom s architektonickým štýlom tej doby.

Na prvý pohľad by ste si mysleli, že ide o starý dom, ktorý nemá čo ponúknuť, ale interiér prerobili manželia, ktorí nehnuteľnosť kúpili, a je to naozaj pastva pre oči!

Manželia sa pustili sa do rozsiahlej rekonštrukcie, ale pôvodnú konštrukciu domu nechali zachovanú. Zmenil sa len interiér, ktorý následne dostal úplne každého, kto do neho zavítal.

Vďaka fotografiám sa môžete stať ich hosťami a tiež obdivovať, ako sa s priestorom krásne vyhrali!

Dodali mu rustikálny štýl v kombinácii s veľmi peknými a úhľadnými modernými prvkami. Biela farba mu dodáva efekt priestrannosti, pokoja a zvyšuje svetlo.

Stačí sa pozrieť na kuchyňu,  elegantnú, v rustikálnom a veľmi krásnom štýle.

Okrem krásnej kuchyne má aj neuveriteľné osvetlenie.

Dom má peknú záhradu s útulným sedením, vynikajúce miesto na raňajky, čo poviete?

Pozrite si ďalšie fotografie interiéru v nasledujúcej galérií TU:

Zdroj: Viralistas.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.