Matka čaká vo veku 56 rokov dieťa svojho syna a jeho manželky potom, čo synovej manželke bola úplne odstránená maternica

Mladí ľudia majú väčšinou v pláne založiť rodinu a väčšinou už aj vedia, koľko chcú detí. Založenie rodiny je pre mnohých ľudí veľkou vecou v živote, ale keď sa im všetko darí podľa plánov, majú veľkú radosť.

Žena menom Nancy Hauck (56 rokov) sa dozvedela od svojho syna a jeho ženy, že už nemôžu mať ďalšie dieťa.

Mladá mamička musela podstúpiť hysterektómiu (odstránenie maternice), inak by zomrela. Našťastie už mali 4 deti, konkrétne dve dievčatká, dvojčatá a dvoch chlapcov dvojčatá (11 mesiacov). Už skôr však mali v pláne aj ďalšie deti, ale táto situácia im to neumožňovala.

Akonáhle Nancy na synovi spozorovala ten obrovský smútok, ihneď mu ponúkla pomoc. Svojmu synovi a jeho manželke ponúkla odnosenie dieťaťa, ktoré bude zároveň jej vnúčaťom.

Keď sa to jej syn Jeff dozvedel, okamžite sa rozplakal, pretože to od svojej matky vôbec nečakal. Sama Nancy si predtým nedokázala predstaviť, že vo veku 56 rokov bude tehotná, ale táto situácia bola iná.

Manželka Jeffa menom Cambria bola touto informáciou tiež veľmi potešená, pretože má svoju svokru veľmi rada. Za jej ponuku jej bola nesmierne vďačná. Cambria ďalej o Nancy povedala, že je to výnimočná žena, ktorá sa vždy obetuje pre svoju rodinu.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!