Matka sa vzdala a opustila tieto choré trojičky ihneď po narodení: Adoptovala si ich milujúca rodina a takto vyzerajú dnes!

Trojčatá Mackenzie, Macy a Madeline sú jedným z dvoch veľmi zriedkavých prípadov na celom svete. Dve sestry boli siamské, tretia sa vyvíjala separátne. Dievčatá mali čo robiť, aby prežili pôrod.

Pôrod trojičky našťastie prežili, ale ich boj určite týmto neskončil.

Najsmutnejšia vec na tomto príbehu je, že ich matka sa ich vzdala hneď potom, čo ich uvidela a porodila. Odkedy sa narodili ubehlo už 19 rokov a dnes sú to krásne a dospelé dámy! Ako ale žili po ich narodení?

Trojčiatka, z toho siamské dvojčatá Macy a Mackenzie sa narodili a mali spojené panvy,  tretie dievča sa narodilo oddelene od nich a bolo v poriadku. Keď matka dcéry videla, hneď sa ich vzdala.

Lekári museli dievčatká oddeliť. Bol to naozaj veľmi náročný zákrok, ktorý trval takmer 24 hodín a keby sa doktorom nepodaril, dievčatká už by tu najskôr neboli.

Operácia sa podarila, ale obe dievčatká prišli o nohu. Zdravotne ale boli v poriadku a tak sa im sociálni pracovníci pokúsili nájsť novú adoptívnu rodinu.

Našťastie si ich ujala rodina Jeffa a Darly Garrisonovcov, ktorí mali troch synov a bývali na farme.

So svojím handicapom sa naučili žiť a to hlavne kvôli podpore svojich adoptívnych rodičov.

A ako dnes vlastne trojčatá vyzerajú?

Dievčatá majú dnes sladkých 19 rokov a svoj život na farme si veľmi užívajú!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.