Mladá žena sa kvôli chorobe musela vzdať svojho syna: Stretla sa s ním bohužiaľ až o 17 rokov neskôr!

Olga stratila rodičov a vyrastala v sirotinci. Bola tam zaregistrovaná, keď mala 7 rokov. Jej rodičia zomreli pri autonehode.

Po absolvovaní vysokej školy získala prácu zdravotnej sestry v nemocnici.

V nemocnici stretla muža, s ktorým po chvíli otehotnela. Ich románik netrval dlho a muž jej ponúkol potrat, avšak dievča o tom ani nepremýšľala, pretože veľmi milovala deti a rozhodla sa – ak jej Boh  dal dieťa, tak ho určite vynosí a porodí!

Porodila dieťa (krásneho syna).

Bolo to pre ňu síce ťažké, ale aj napriek tomu si prvé 3 mesiace materskej dovolenky užívala, keď nastal problém …

Začala pociťovať priveľkú únavu. O niekoľko mesiacov neskôr išla do nemocnice a bola jej diagnostikovaná onkológia. Predpísali jej liečbu, ale dávali jej malú šancu na prežitie.

Mladá žena bola v šoku, ale musela niečo urobiť. Bola veľmi rozrušená a trápila sa celý týždeň myšlienkami, čo robiť, v dôsledku toho jej bolo odporučené umiestniť dieťa na chvíľu do sirotinca a ak sa vylieči, potom by si ho vzala späť.

Toto rozhodnutie bolo pre ňu veľmi ťažké, ale nebolo východiska a musela sa rozlúčiť so svojím milovaným dieťaťom.

Život dopadol tak, že bola zachránená, pretože to naozaj chcela! Chcela byť nablízku svojmu dieťaťu a urobila všetko preto, aby prežila. Lekári povedali, že to bol zázrak!

Ďalší rok dievča podstupovalo rôzne typy liečby, chemoterapiu, veľmi trpela, ale stala sa ešte silnejšou a veľmi milovala život. Keď konečne mohla, utekala si vyzdvihnúť svoje dieťa v sirotinci, ale ukázalo sa, že bolo adoptované…

Informácie o nových rodičoch neboli prezradené, uviedli, že na to nemajú právo, a  Olga ho hľadala takmer 17 rokov.

Postupom času sa vydala za veľmi dobrého muža, ktorý pracoval ako policajný vyšetrovateľ.

Vďaka nemu bol syn nájdený a ona sa stretla so svojím dieťaťom!

Bol to už pekný a veľmi milý mladý muž, ktorý vyzeral veľmi podobne ako ona. Ľudia, ktorí si chlapca adoptovali, sa k žene správali s porozumením, keď počuli jej príbeh a dozvedeli sa, že už nikdy nebude môcť porodiť!

Chlapcovi bola povedaná celá pravda a stretli sa!  Poďakovala Bohu za život a za úžasné stretnutie a za to, že z jej syna vyrástol veľmi dobrý a dobre vychovaný človek!

Vďaka týmto ľuďom odišiel jej syn študovať do Londýna a stal sa vzdelaným a veľmi vplyvným človekom!

Dodnes komunikujú, často s deťmi, prichádza navštíviť svoju matku, miluje ju, hoci ju celý život nepoznal!

Jej vnúčatá často navštevujú svoju babičku cez víkendy a hovoria, že sú najšťastnejší, pretože majú 3 milované babičky!

Zdroj: zen.yandex.ru

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.