Mladá žena videla počas svojho tehotenstva mŕtvych príbuzných: Keď lekári zistili prečo, všetci boli v obrovskom šoku!

Tehotenstvo hoci býva sprevádzané viacerými nepríjemnými ťažkosťami, treba uznať, že pre každú je to predsa len to najkrajšie obdobie. Leona Daly (37) ale prežívala počas tehotenstva hotové muky.

Začali sa jej totiž zjavovať mŕtvi ľudia a nakoniec upadla do kómy. Keď sa po pôrode zistilo prečo, všetci boli v šoku!

Lenona počas tehotenstva trpela silnými bolesťami a mala psychické problémy.

Začala prežívať epizódy psychózy, kde „videla Ježiša a mŕtvych príbuzných“. Vyvinul sa u nej zriedkavý neurologický stav a lekári si s ňou nevedeli rady. Nechápala, čo sa jej to deje, a myslela si, že sa jednoducho  zbláznila.

Nakoniec upadla do kómy (tehotná). Keď sa z nej prebrala, nepamätala si že čaká dieťa, alebo ako spoznala svojho partnera. Našťastie však porodila zdravého chlapčeka.

Po pôrode doktori zistili niečo, z čoho boli prekvapení všetci…

Po jej pôrode lekári objavili nádor s vlasmi a zubami veľkosti tenisovej loptičky, o ktorom niektorí zdravotníci tvrdia, že by mohol byť v skutočnosti Leoniným nenarodeným dvojčaťom.  “Nádor” jej odobrali a od tej doby sa jej stav rapídne zlepšil a už nevidela svojich mŕtvych príbuzných.

“Keď som sa zobudila a otvorila oči, začali ma neuveriteľne bolieť, zvonilo mi nepríjemne v ušiach a videla som veci, ktoré neexistovali,” povedala denníku Mirror. Teraz už je zase zdravá a šťastná a raduje sa zo svojho krásneho zdravého syna.

Zdroj: mirror.co.uk

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.