Muž dostal veľkú lekciu od kolegyne, s ktorou chcel podviesť svoju manželku: TOTO by si mal prečítať a zapamätať každý chlap!

Nevera je dnes vraj niečo úplne bežné. Tento muž už vie, že je zlá. Dostal lekciu od ženy, s ktorou si chcel niečo začínať. Všetko začalo v jeho zamestnaní, kam prišla nová kolegyňa, ktorá bola mladá, krásna a bola sympatická. Ihneď si s daným mužom padli do oka. Často sa spolu bavili a v rámci firmy spolu trávili čas.

V tej chvíli začal muž premýšľať nad tým, že by svoju ženu podviedol.

Po niekoľkých týždňoch muž jasne videl, že ich sympatie sú vzájomné. Vedel, že si s novou kolegyňou rozumie a chcel sa s ňou stretnúť aj mimo firmy. Takto nejako začína nevera u mnohých ľudí. Jedného dňa sa odhodlal a svojej kolegyni navrhol, že by spolu mohli ísť niektorý deň na večeru. Malo ísť o posun daného vzťahu do súkromnej roviny a muž dúfal, že so ženou vďaka tomu nadviaže milenecký vzťah.

Čakal, že jeho kolegyňa na ponuku bez rozmyslu kývne. To sa ale veľmi prepočítal.

Jej odpoveď ho šokovala, pretože žena odpovedala rezolútne nie. A dodala, že s ním nechce ísť na večeru ani teraz, ani inokedy. To, že im to v práci šliape neznamená, že spolu musia tráviť čas aj mimo nej.

Navyše žena pridala aj svoj príbeh, ktorý muža šokoval.

Povedala mu, že dôvodom prečo s ňou chce ísť na večeru je len to, že sa so svojou súčasnou ženou nudí. Že ju to s ňou nebaví a myslí si, že ona ako jeho nová kolegyňa bude lepšia. Takto ale nebude. Možno to pár rokov vydrží, ale potom sa bude opakovať opäť rovnaký scenár. Začne hľadať opäť niekoho nového a mladšieho, pretože ho súčasný vzťah začne nudiť.

Od kolegyne sa tiež dozvedel, že je rozvedená. Ona mala manžela a s ním dcérku. Keď mala 4 roky, jej muž požiadal o rozvod. Prečo? V práci si našiel novú, mladšiu partnerku. Opustil tak svoju ženu s ktorou zažil mnoho krásneho len preto, že mal pocit, že sa nudí. Tento príbeh muža šokoval a už začínal ľutovať, že sa na pozvanie na večeru vôbec odhodlal a že radšej nemlčal.

Po tejto prednáške si muž uvedomil, koľko zlého vo svojom živote robí.

Zrazu začal vidieť svoju ženu v úplne inom svetle. V prvom rade pochopil, že iba vďaka nej jedáva teplé večere, že bývajú v čistom dome a že má stále dokonale vyžehlené košele. Je to práve ona, kto je mu oporou a kto je mu nablízku, keď má ťažký deň. A to že už nevyzerá tak ako pred 10 rokmi, kedy si ju bral? Každý z nás starne a krása je pominuteľná. Treba hľadieť na niečo úplne iné, než na to, ako človek vyzerá.

Zrazu muž začal spomínať na to, koľko spoločných záujmov majú, ako si rozumejú, majú témy na rozprávanie a majú rovnaký typ humoru. Uvedomil si, že nikoho lepšieho by ťažko našiel.

Zrazu sa k svojej žene začal chovať úplne inak. Pomáhal jej, bral na ňu ohľady, trávil s ňou čas, spolu jazdili na výlety, chodili na večere a robili mnoho zaujímavých vecí. Až studená sprcha v podobe prednášky jeho kolegyne mu musela ukázať, že nevera je niečo zlé. Zvlášť vo chvíli, keď má doma oddanú ženu, ktorá ho miluje.

Toto by jej mal začať oplácať. Ľutuje, že s niečím podobným nezačal skôr.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.