Muž kúpil ojazdené auto a v priehradke našiel jemu venovaný list: Po jeho prečítaní sa okamžite rozplakal a urobil niečo úžasné…

Kúpa ojazdeného auta je bežnou praxou, pretože je to pre väčšinu ľudí ekonomickejším a efektívnejším riešením. Rovnako ako dom alebo byt, aj auto môže pre predajcu symbolizovať nespočetné množstvo spomienok a je „ťažké ho pustiť“.

Kevin Duke sa rozhodol prekvapiť svoju dcéru na jej 16. narodeniny a kúpiť jej auto. 

Jednalo sa o strieborný ojazdený Ford v dobrom stave. Po zakúpení vozidla sa znovu rozhliadol v interiéri, či tam nezostalo niečo po bývalom majiteľovi.

Zrazu si všimol, že v priehradke leží list. Bol adresovaný priamo jemu osobne a pri čítaní sa mu oči zaliali slzami. Auto zakúpil od ženy menom Sabrina, ktorá napísala Kevinovi list vlastnou rukou.

„Tomu, kto teraz vlastní toto auto.

 

Chcem, aby si vedel, že si kúpil veľmi špeciálny automobil. Toto auto patrilo mojej matke, ktorá prišla o život pri požiari domu s mojou šesťročnou dcérou a tetou. Naposledy toto auto moja matka riadila v deň, keď nás opustila. Toto auto je pre mňa plné spomienok. Môj domov a všetko v ňom je preč a auto je jediné, s ktorým sa môžem spojiť. Bohužiaľ si to auto nemôžem dovoliť platiť, nemám nadbytok financií na poistenie.

 

Je veľmi smutné, že som prišla o rodinu, domov a teraz musím pustiť to posledné spojenie, ktoré mi pripomína moju rodinu. „Napísala Sabrina.

Sabrina tiež napísala, že dúfa, že nový majiteľ nájde spolu s autom veľa potešenia. Kevin sa však rozhodol, že by mal pôvodnej majiteľke pomôcť, pretože prišla úplne o všetko. A presne to tiež urobil. Založil totiž kampaň, aby sa auto vrátilo späť k svojej skutočnej majiteľke. Podarilo sa mu vybrať čiastku, ktorá stačila na to, aby Sabrina odkúpila auto a nemusela za auto platiť žiadne ďalšie náklady.

Všetko preto dopadlo dobre a zostala jej jediná vec, ktorú mala po tragickej smrti svojej rodiny.

„Auto bolo pre ňu viac len ako stroj, ktorý ju zavezie z bodu A do bodu B. Auto pre ňu symbolizuje samotnú rodinu a preto by malo ostať v jej vlastníctve. „

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Žena sa vydala za postihnutého muža: V deň ich svadby sa stalo niečo nečakané!