Muž šiel na „rande na slepo“: Keď však videl, KTO prišiel a čo žiadal – rozhodol sa rýchlo utiecť!

Liu z Číny išiel s dievčaťom na „rande naslepo“, schôdzka však zlyhala, keď muž uvidel, koho si dievča priviedla so sebou. Spolu s ňou prišlo aj ďalších 23 blízkych. Romeo mal zo situácie len jednu cestu – zadné dvere, ale vďaka svojej milujúcej matke sa dostal do problémov.

Muž menom Liu z provincie Če-ťiang očividne už dlho nebol vo vzťahu s dievčatami, takže matka 29-ročného mladíka prevzala situáciu pod jej osobnú kontrolu.
Presvedčila ho, aby šiel na rande s jednou krásnou dievčinou, a sľúbila, že všetko zorganizuje sama, pretože matky sú schopné zázrakov.

Syn súhlasil a začal sa pripravovať na schôdzku. Bol podľa všetkého tak nervózny, že dokonca prišiel do reštaurácie skôr, ako bolo plánované. Liu sedel pri určenom stolu a začal si listovať v jedálnom lístku a čakal na dievča.

Keď sa však dievča objavila v uličke a išla priamo k nemu, uvedomil si, že čosi nie je v poriadku.

Spolu so ženou prišlo ďalších 23 ľudí – všetci boli jej priateľmi alebo príbuznými. Hlučná spoločnosť zaujala niekoľko stolov a dievča povedala mladíkovi, že chce vyskúšať jeho veľkorysosť.

Sám muž bol samozrejme stratený, keď počul tieto slová, ale zostal v reštaurácii, očividne si myslel, že sa jedná o žart, alebo nejakú skúšku.

Keď však Liu videl konečný účet, vedel, že je čas utekať. Dievča a jej družina zjedli 19,8 tisíc juanov (približne 2600 eur!) a čakali, že celý účet zaplatí mladík.

Liu okamžite vstal a odišiel, aj keď ho jeho nová známosť odhovárala a niekoľkokrát mu potom volala. Muž neskôr súhlasil so zaplatením časti sumy a zvyšných 15,4 tisíc juanov (2031 eur) zaplatila samotná dievčina, ktorá bola z tejto skutočnosti veľmi nešťastná.

Ako sa komunikácia tohto páru ďalej vyvíjala, nie je známe, ale myslíme si, že vzťah pravdepodobne nemajú…

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.