Muž zachránil bábätko zo smetného koša. O pár minút však zažil najväčší šok vo svojom živote!

Tento neuveriteľný príbeh sa stal v kanadskom meste Calgary. A hoci tomu niektorí stále nemôžu uveriť, v skutočnosti je tento príbeh pravdivý.

29-ročný muž býval so svojou priateľkou štyri roky v byte na okraji Calgary. Žena sa niekoľko dní sťažovala na nevoľnosť a bolesti brucha, no ani jeden z nich nevedel príčinu. Odmietala ísť k lekárom. Ubiehali dni a mesiace a dvojica stále nevedela, čo žene spôsobuje bolesť a nevoľnosť.

V jedno ráno bola bolesť taká neznesiteľná, že žena bola doslova schúlená na podlahe. Jej priateľ odmietol ísť do práce, pretože nechcel, aby trpela sama v takých silných bolestiach – no napokon volal šéf a musel odísť.

No už počas obedňajšej prestávky sa cítil nesvoj a bál sa o svoju priateľku, ktorá zostala sama doma. Preto sa vrátil domov.

Pri parkovaní auta zbadal neďaleko ženu, ktorá sa zo všetkých síl snažila otvoriť veko smetného koša. Ponáhľal sa jej pomôcť. Potom okamžite pochopil, prečo bola žena taká zmätená: z veľkej kovovej nádoby počul slabý výkrik!

Keď konečne otvorili veko, onemeli: uprostred hromady odpadu bolo plačúce, bezmocné dieťa!

Muž inštinktívne skočil do kontajnera a dieťa odtiaľ zdvihol. Okamžite videl, že ide o novorodeného chlapčeka, očká nemá úplne otvorené a zo zvyškov pupočnej šnúry kvapkala krv!

Čoskoro nato prišla sanitka a policajné auto, aby úbohé bábätko vyzdvihli a zaistili stopy po tomto chladnokrvnom čine. Pravda však bola pre 29-ročného muža ako silná facka!

Najprv sa vykonala obhliadka neďalekého bytu. V byte 29-ročného obetavého muža našli vyšetrovatelia jeho priateľku a veľa pokrčených zakrvavených papierov – podľahla nervovému zrúteniu. Dôkazy hovorili za všetko: bolo zrejmé, že svoje tehotenstvo pred svojím priateľom tajila, až kým nebolo cesty späť. Keď porodila sama doma, premohlo ju zúfalstvo a uchýlila sa k tomuto neľudskému riešeniu. Okamžite ju zatkli a prípad je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Bábätko nebolo zranené a ďalej sa normálne vyvíjalo. Otec, ktorý mu zachránil život, sa obrátil na úrady, aby získal svojho syna do starostlivosti, čo úrady čoskoro schválili. Čoskoro sa nezvyčajné duo otec-syn stalo skutočnosťou!

Mimochodom, matka bola odsúdená na 18 mesiacov väzenia. Tento príbeh mal našťastie šťastný koniec, no mohol byť aj oveľa horší. Neváhajte a zdieľajte tento neuveriteľný príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku!