Muž zachránil život odhodenému bábätku, ktoré matka vyhodila na kraji rušnej cesty: Iba vďaka nemu dnes ešte žije!

Eric Ransdell, Američan žijúci dlhodobo v Thajsku, šiel na svoju obvyklú prechádzku, vôbec netušil, čo sa stane. Chodí na prechádzky každodenne, ale pri tejto konkrétnej vychádzke sa mu podarilo zachrániť život novonarodenému dievčatku, ktoré by hrozila bez jeho pomoci istá smrť.

Čo viedlo matku k tomu, že zanechala prekrásne ani nie dva dni staré dievčatko bez pomoci na kraji rušnej cesty? To sa už nikdy nedozvieme. Dievčatko však mala šťastie, že išiel okolo práve Eric.

Dievčatko plakalo od hladu, bolo zabalené len v špinavej čiernej šále. A práve neprirodzený plač a podivné pohyby zaujalo aj Erica Ransdella, ktorý maličké zoslabnuté telíčko s krásnymi očami objavil.

Okamžite zavolal lekársku pomoc. Sanitka odviezla dievčatko do nemocnice, keď sa po vyšetreniach zistilo, že je asi 2 dni stará a bez pomoci by zomrela. Bola odovzdaná do pestúnskej starostlivosti.

Ďakujeme všímavému hrdinovi Ericovi, vďaka ktorému toto dievčatko dnes žije šťastný a spokojný život! Zdieľajte tento úžasný príbeh!

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.