Na dvojčatá sa manželia veľmi tešili, osud a ten hore mal však iné plány…

Angličanka Emma Woodhousevá mala vysoko rizikové tehotenstvo a jej dvojčatá prišli na svet akútnym cisárskym rezom. Bella sa narodila v poriadku, ale Jessica sa neprebrala k životu ani po viac ako 20-minútovom oživovaní.

Manželia sa na dvojčatá neskutočne tešili. Osud mal však iné plány…

Lekár im bohužiaľ musel oznámiť hroznú správu, že jedno z ich detí neprežilo… „Bolo to strašné, jedno dievčatko sme mali živé a zdravé, ale nedokázali sme sa z neho tešiť, pretože jeho dvojča nám zomrelo,“ spomína rozboľavená matka. Jej bolesť bola nepredstaviteľná, nedokázala sa s mŕtvou dcérkou rozlúčiť.

Personál nemocnice sa snažil milujúcej mamičke pomôcť, ako sa dalo, a súhlasili s tým, že si môžu mŕtvu dcérku vziať domov a rozlúčiť sa s ňou, až keď budú na to pripravení.

Vďaka chladiacej detskej postieľke si Jessicu nielen priviezli domov, ale starali sa o ňu akoby bola živá a to až dva týždne. Brali ju dokonca aj na prechádzku.

Pre mnohých je to, čo táto rodina urobila, nepredstaviteľné, ale mamičke to pomohlo sa vyrovnať s tak ťažkou stratou.
„Stráviť s ňou niekoľko dní bolo také nádherné, bez toho si neviem predstaviť, ako by som to zvládla,” dodáva mamička.

Rodičia si po kremácii nechali popol dcérky doma, aby ju mali navždy pri sebe. „Neuplynie deň, aby som na ňu nemyslela. Kedykoľvek vidím Bellu, vidím aj Jessicu, to sa nikdy nezmení…”

Mamička dodáva, že verí, že jej dcérka zomrela preto, aby zachránila svoju sestričku, na ktorú teraz dáva pozor z neba.

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!