Na tehotenstvo čakala 7 rokov, porodila ŠTVORČATÁ: „Modlila som sa a dočkala som sa.“

Väčšina rodičov verí, že mať dieťa je veľké šťastie. Ale keď máte dieťa po rokoch snaženia, môže to byť ešte úžasnejšie. Jedna mamička čakala na dieťa sedem rokov, a keď prišiel čas pôrodu, osud ju odmenil nie jedným, ale hneď štyrmi deťmi!

O tom je tento nečakaný a vzrušujúci príbeh…

Byť matkou je náročná úloha a výzva, na ktorú nie je každá pripravená. Keď sa však žena rozhodne stať matkou, nič ju nezastaví. Dvojica, ktorá bola v manželstve už viac ako sedem rokov, vždy snívala o tom, že sa rozrastie na veľkú rodinu. Táto žena sa dokonca modlila, aby mala naraz dvojičky, pretože po nich vždy túžila.

O sedem rokov neskôr, keď nikto nečakal, že ich modlitby budú vypočuté… Vtedy sa to stalo.

Dá sa povedať, že ich želanie bolo nielen vypočuté, ale aj dvojnásobne splnené! Namiesto dvojičiek, ktoré si dvojica vysnívala, sa im narodili štvorčatá!

Jeden muž napísal: „Páni, Boh je veľký, dosiahol toto úžasné požehnanie.“

A niekto iný napísal: „Pozdravujeme a chválime Boha, autora tohto zázraku, ktorý sa stal. Aj ja som zažila takéto požehnanie.“

Je zrejmé, že tento pár bol požehnaný nad rámec toho, čo si kedy dokázali predstaviť. Začalo to tým, že túžili byť rodičmi dvojčiat a nakoniec sa z nich stali rodičia štvorčiat!

Prajeme tejto úžasnej rodinke veľa šťastia pri výchove tejto rozkošnej štvorice!

Zdieľajte tento vzrušujúci príbeh s ostatnými.