Nádherné a dojímavé prekvapenie od macochy: Pozrite sa, čo urobila pre svojho nevlastného syna!

Keď sa Rebecca Ryan Seaboltová vydávala za svojho manžela Tylera, vedela, že chce pripraviť nezabudnuteľný a špeciálny deň aj pre svojho nevlastného syna Judáša.

Chlapec sa jej totižto niekoľko mesiacov pred svadbou spýtal, či aj on dostane prsteň, aký majú oni. Nevedel, že obrúčky bývajú iba dve a patria manželom.

Žena sa však rozhodla objednať prsteň z ružového zlata, rovnaký aký má ona a jej manžel, a vygravírovala naň slová „navždy rodina“ a dátum svadby.

„Keď som premýšľala o tom, ako by som mu mohla urobiť tento deň výnimočným, presne som vedela, čo musím urobiť,“ povedala Rebecca.

Prsteň sa rozhodla darovať chlapcovi tesne pred obradom, aby tento moment zostal pre nich troch navždy výnimočným.

„Vedela som, že najlepší čas dať mu prsteň bol počas nášho prvého stretnutia, pred obradom. Vysvetlila som mu, čo som mu priniesla, a bol veľmi šťastný, že má rovnaký prsteň ako ja a jeho otec, “povedala Rebecca.

Bolo to tiež prvýkrát, čo Judáš videl svoju nevlastnú matku vo svadobných šatách a naozaj ho to dojalo! Jeho reakciu môžete vidieť na nasledujúcich fotografiách!

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.