Náhradná matka pomáha mnohým neplodným párom: Porodila im už 13 bábätiek a dokonca aj svojho vlastného syna sa rozhodla dať na adopciu…

Carole Horlock porodila dieťa v roku 2004. V júni, iba šesť týždňov po pôrode bol dieťatku vykonaný test DNA a zistilo sa, že dieťa patrí Carole a jej manželovi Paulovi.

Carole Horlock je najplodnejšou náhradou na svete, pretože porodila 13 detí pre iných ľudí.

Existuje však jedno dieťa, ktoré chce znova vidieť: chlapec, ktorý je synom jej samej a jej manžela. Carole porodila dieťa v roku 2004. V domnienke, že ide o dieťa iného páru, ktoré sa narodilo z cudzieho vajíčka oplodneného spermiami iného muža.

Šesť týždňov po pôrode pár vykonal test DNA a zistil, že dieťa patrí Carole a jej manželovi Paulovi.

Carole a Paul súhlasili, že ho aj tak dajú na adopciu.

Carole toto rozhodnutie neľutuje, no veľmi ju mrzí, že stratila kontakt s párom, ktorý vychováva jej syna. Žena hovorí, že neustále na neho myslí.

Dúfa, že jej syn sa s ňou bude chcieť stretnúť.

Carole, ktorej pomoc neplodným párom bola ocenená aj Guinessovou knihou rekordov, hovorí: „Som neskutočne hrdá na svoju kariéru náhradnej matky a na skutočnosť, že som porodila 13 detí, ktoré vyrastajú s milujúcimi rodičmi.“

„Náhradné materstvo prinieslo mne a rodinám, ktorým som pomohla nesmiernu radosť, no viedlo aj k niektorým z najtemnejších období môjho života. Náhradné materstvo je najväčší dar, ktorý môže jedna žena dať druhej. Má to však aj nevýhodu. Je to srdcervúca a emocionálna jazda na horskej dráhe.“

Žiaľ, tak to bolo aj v prípade jej deviateho náhradného bábätka. Hovorí:

V roku 2003 Carole súhlasila, že sa stane náhradnou matkou pre matku, ktorá žila v Spojenom kráľovstve.

Keď Carole otehotnela, pár, ktorému mala dieťa porodiť, mal obrovskú radosť. Tento pár bol prítomný pri ultrazvukoch a počas pôrodu. Potom s nimi Carole strávila týždeň. O šesť týždňov neskôr však rozzúrený adoptívny otec dieťaťa zavolal agentúre náhradného materstva a povedal, že test DNA ukázal, že dieťa nie je jeho. Druhý test to potvrdil.

Paul, ktorý je druhým manželom Carole s ňou nikdy nemal spoločné dieťa, hoci obaja mali deti z predchádzajúcich vzťahov.

Carole, ktorá má dve vlastné dcéry, hovorí: „Mali sme úprimnú a otvorenú debatu o tom, či si chlapčeka necháme, alebo ho dáme na adopciu. Nakoniec sa manžel rozhodol.

Povedal:

Ak tento pár dieťa nechce, vychováme si chlapca sami, a ak ho budú stále milovať a bude im na ňom záležať, dáme ho na adopciu, aby sa o neho s láskou starali.“

„Bolo to ťažké rozhodnutie, pretože tento chlapec bol iný. Bol nielen môj, ale aj partnerov, s ktorým sme nemali spoločné dieťa. Bolo to ťažké rozhodnutie, ale verím, že správne. Deväť mesiacov som verila, že to dieťa je ich, a psychicky som sa od neho dištancovala. Nebola som v tehotenstve citovo zaangažovaná, pretože by mi to zlomilo srdce zakaždým, keď by som dieťa dala inému páru.“

Carole hovorí, že ju veľmi mrzí, že sa skončil vzťah s adoptívnymi rodičmi jej syna a nie sú spolu v kontakte. Udržiava kontakty takmer so všetkými pármi detí, ktoré porodila. Žena dúfa, že skôr či neskôr ona a Paul budú môcť vidieť svojho syna.

„Stále na neho myslíme. Paul má ochorenie srdca a zlomilo by mu srdce, keby svojho syna nikdy nevidel.“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!