Narodil sa s takýmto materským znamienkom v tvare srdiečka: Rodičia mu už narodenia tvrdia, že je to skutočné znamenie od Boha

Tento chlapček z Turecka sa narodil s jedinečným poznávacím znamením, ktoré priťahovalo pozornosť ľudí od prvej minúty, keď bol na svete.

Má prezývku „Love Baby“. Avšak aj teraz, po 7 rokoch, vzbudzuje úžas vo všetkých, ktorí ho vidia prvýkrát v živote.

Tureckí rodičia Murat a Ceyda Enginovci neverili svojim očiam, keď v roku 2015 prvýkrát uvideli svojho novonarodeného syna Çinara. Keď ošetrovateľka čistila bábätku tvár, všimla si červenej škvrny na jeho čele.

Rodičia považujú jedinečné materské znamienko za skutočné požehnanie.

„Bol som v šoku. Keď som sa k synovi priblížil, zistil som, že škvrna na jeho čele má pravidelný tvar srdca,“ vysvetlil otec Murat s tým, že si Çinarovo zvláštne materské znamienko zamilovali od prvej minúty.

Nezvyklé materské znamienko si získalo srdce aj ostatných – sestričky najprv neveriacky pozerali na dokonalý tvar srdca, potom sa pustili do fotenia a všetkým prišlo bábätko neuveriteľne roztomilé.

Nikto iný zo Çinarovej rodiny nič také nemal. Rodičia preto považovali škvrnu v tvare srdca na čele svojho syna ako dar od Boha. „Nikto z nás nemal žiadne negatívne pocity. Veríme, že sa narodil so skutočným potenciálom,“ povedal Murat.

Chlapčeka zbožňuje každý, kto sa s ním stretne, a ľudia často žiadajú rodičov, či by sa mohli s ich synom odfotiť.

Çinarovi tento rok bolo 7 rokov a jeho materské znamienko má stále veľký úspech. Chlapček je skutočnou hviezdou internetu, kde väčšina komentujúcich jeho materské znamienko obdivuje. Samozrejme sa nájdu aj takí, ktorí rodičom odporúčajú, aby mu dali znamienko odstrániť. Tí však nesúhlasia a takýmto ľuďom odkazujú, že sa svojho synčeka snažia učiť tomu, aby sa miloval, taký aký je.

Zdroj Foto: Instagram

Prečítajte si tiež: