Nevesta si vybrala veľmi špeciálne družičky: Táto fotografia si získala tisíce reakcií!

Vaša svadba je veľký, špeciálny deň vo vašom živote. Asi najväčší zo všetkých. Je to začiatok novej životnej kapitoly s vaším novým partnerom – ale je to aj príležitosť osláviť to s priateľmi a rodinou, s blízkymi, ktorí vás vychovali a podporili na ceste životom.

Zrejme preto sú na obrad vybratí aj hlavne tí hostia, ktorí zaujímajú osobitné miesto a dôležitosť. Ako sesternice a družičky.

Úlohu družičiek zvyčajne dostávajú mladé dievčatá – často kamarátky alebo iní mladí členovia rodiny, no táto nevesta sa rozhodla pre niečo iné: čestnú úlohu družičiek dala starým mamám a jednej prababke!

„Hneď ako som sa zasnúbila, vedela som, že do svadby zapojím svoje staré mamy a prababičku,“ povedala Lyndsey Raby pre HuffPost. „Cítila som sa tak požehnaná, že ich tu všetky mám, tak som im chcela dať špeciálnu úlohu.“

Štyri dámy, oblečené v ladiacich modrých čipkovaných šatách, kráčali po uličke a hádzali pred nevestu a ženícha kvety.

„Za svoju kariéru som už videla mnoho krásnych družičiek, ale tieto štyri dievčatá sú víťazmi,“ napísala fotografka na svoj Instagram.

Fotograf prezradil, že svadba s týmito štyrmi dámami bola plná energie.

Od zverejnenia fotografií si tri babičky a jedna prababička na sociálnych sieťach vyslúžili tisíce reakcií. Ľuďom sa takýto krásny nápad páči. Nevesta odporúča umožniť starším, aby boli výnimočnou súčasťou svadby: „Znamená to pre nich tak veľa a pre vás oveľa viac,“ hovorí.

Aké krásne gesto pre babičku a prababičku a aké úžasné fotky! Neváhajte zdieľať, ak sa vám to páčilo!