On je trpaslík a ona ma úplne bežnú výšku: Majú spolu však tri krásne deti, ktoré veľmi milujú!

Zaujímavou vecou počas tehotenstva je fakt, že nikdy nevieme, ako bude naše dieťa vyzerať. Každý rodič prinesie do génového zloženia svoj vlastný podiel a nikto presne nevie, kto bude mať väčší vplyv na vzhľad dieťaťa.

Muž menom Zach Roloff je trpaslík a jeho manželka Tori Roloffová má bežnú výšku.

Preto nevedeli predpovedať, aké budú vzhľadovo ich deti. Nakoniec ich troje detí majú jedinečný vzhľad. Tento pár je známy ako „A little big family“ a ich život môžete sledovať online.

Ak má jeden alebo obaja rodičia trpaslíka, to ešte neznamená, že ich deti budú mať nanizmus.

Zach sa narodil s achondropláziou, ale jeho deti túto formu nanizmu nemusia mať. Až do neskorého tehotenstva sa to nedá určiť. Tento neobvyklý pár sa stal na internete senzáciou a mnoho ľudí s nimi so záujmom sleduje ich cestu k rodičovstvu.

Keď Tori prvýkrát otehotnela, všetci boli veľmi nervózni.

Jej syn Jackson sa narodil s rovnakou formou nanizmu ako jeho otec.

O dva roky neskôr otehotnela znova a narodila sa im dcérka Lilah, ktorá tiež zdedila achondropláziu.

Jackson sa na svoju malú sestričku veľmi tešil a bol šťastný, že bude mať súrodenca. Tisíce ľudí obdivovali fotografie týchto dvoch rozkošných detí.

Na konci roka 2021 pár oznámil, že čakajú tretie dieťa. Všetci sledujúci na Instagrame boli veľmi zvedaví, či aj tretie dieťa bude trpaslík.

Manželia nič netušili a vedieť nechceli. Chceli sa nechať prekvapiť, ale lekári Tori odporučili cisársky rez. V tej chvíli vedela, že pôjde znova o dieťa s trpasličím syndrómom.

Cisársky rez sa v tomto prípade odporúča, pretože majú tieto deti väčšiu hlavu.

Na konci apríla 2022 porodila svoje tretie dieťa, chlapčeka menom Josiah. Všetky deti sú zdravé a rastú ako z vody. A obaja rodičia ich veľmi milujú. Prajeme rodinke všetko len to najlepšie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Zdroj foto: Toriroloff/Instagram

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!