„Ostatní ľudia berú deti z detského domova a ja som zobrala cudziu babičku z opatrovateľského domu“: Moja žena to neľutuje

Nikto z mojich priateľov a susedov neschválil moje konanie. Všetci  si mysleli, že som šialená a hovorili: „Teraz sú , drsné časy na to, si brať ľudí a parazitov do domu!“ Ale som si istá, že robím správnu vec.

Bývali sme štyria: ja, moje dve dcéry a moja matka. Bohužiaľ pred 8 mesiacmi mama zomrela a ostali sme len traja.

Počas týchto mesiacov sme si s dcérami uvedomili, že stále máme veľa energie a času, a môžeme ich minúť na pomoc inej osobe.

Už od školských čias som mala blízkeho priateľa, ktorý vo veku 30 rokov namiesto budovania rodiny a kariéry jednoducho pil. Vždy prepíjal dôchodok jeho vlastnej mamičky…

Keď sa mu konečne postavila na odpor a prestala mu dávať peniaze, jednoducho ju „uschoval“ do opatrovateľského domu, jej byt nejakým podvodom predal a peniaze prepil.

Páni  poznám už od detstva, rovnako ako ona mňa. Raz za mesiac ju navštevujú mojej dcéry a prinášajú jej rôzne dobroty.

Dcéry reagovali na môj nápad s obrovským nadšeným a najmladšia  Rita, ktoré je teraz 5  rokov šťastne vykríkla: „Hurá, znovu budeme mať babičku !!!“

Ale nedokážete si ani predstaviť, ako bola páni Zina potešená mojím návrhom! Plakala tak dlho  a s takou radosťou, že musela dostať sedatívum.

Teraz je to takmer 2 mesiace, čo žijeme s babičkou Zinou. Všetci ju milujeme a ona miluje nás.

Ale nedokážeme pochopiť, odkiaľ má 80-ročná babička toľko energie.

Dokonca každý deň vstáva ráno o 6 hodine a my  sa prebúdzame na vôňu čerstvo upečených palaciniek alebo lievancov.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

zdroj: storyfox.ru