Otec predal svoje milované auto, aby zaplatil za vzdelanie svojej dcéry: O 21 rokov mu ho kúpila a darovala!

Stephanin otec si kúpil auto  z roku 1936. Ford Sedan si zadovážil, keď mal len 16 rokov. Miloval čistenie a opravy auta a dlhé roky strávil jeho reštaurovaním.

Potom ho však s veľkým smútkom musel predať. Chcel zaplatiť vzdelanie svojej dcére.

Otec Stephanie Noel nikdy nemohol zabudnúť na svoje milované auto. Bol na neho taký hrdý a ešte pár rokov pred jeho predajom jazdil po rôznych autosalónoch a predvádzal ho. Za svoje krásne auto si často vyslúžil ocenenia.

„Často hovoril o jeho aute,“ povedala Stephanie pre webovú stránku Faithit. „A vždy hovoril, že si ho jedného dňa opäť kúpi, ak ho nájde,“ pokračovala.

Keď Stephanie zmaturovala a našla si prácu, začala hľadať auto svojho otca. Chcela mu to vrátiť. Otcov sen nájsť Ford Sedan sa stal aj snom Stephanie.

Podarilo sa jej to. Po rokoch otcovo veteránske auto našla!

Žiaľ, tento veterán stál veľa peňazí. Oveľa viac, ako mala Stephanie možnosť zaplatiť. Spustila teda kampaň na GoFundMe. A onedlho nazbierala dosť peňazí na kúpu auta pre svojho otecka.

Stephanie a jej brat natočili reakciu ich otca, keď po dlhých rokoch uvidel svoje staré auto zaparkované blízko jeho domu. Otec sa neubránil slzám, keď si po 21 rokoch konečne mohol opäť sadnúť do svojho štvornohého tátoša!

Emotívne video si môžete pozrieť tu:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.