Otec zomrel v službe: Jeho 2-ročnému synčekovi ušila cudzia žena plyšových medvedíkov z jeho starej uniformy!

Keď stratíte milujúcu osobu, čo už rodičov alebo manžela, je ťažké slovami povedať, ako strašne to bolí. Ale jedna mamička si vyliala srdce na sociálnej sieti po tom, čo stratila svojho manžela a otca svojho dieťaťa a jej post okamžite sledovali desiatky tisíc ľudí.

Elizabeth Snyder svojho manžela Blaka, ktorý bol policajným dôstojníkom po tom, čo bol zastrelený a zabitý v službe. Blake nielenže opustil Elizabeth, ale aj ich dvojročného syna.

Takmer dva týždne po strate napísala žena na Facebook, aby sa podelila o obrovskú bolesť, ktorú cítila, ale aj o to, ako ju jej synček drží v ťažkých časoch.

„Táto bolesť, ktorá nezmizla a ktorá nie je zmiernená, je neznesiteľná a nekonečná,“ napísala. „Ale toto dieťa je nádej v mojom zármutku. Môj syn je dôvod, prečo musím vstávať každý deň. “

Elizabeth tiež spomenula, ako sa jej synček ku nej za túto dobu viac túli a viac chce byť v jej blízkosti, je to pravdepodobne preto, lebo mu chýba otecko.

Jedna zo žien, ktorá videla tento príspevok sa rozhodla spraviť niečo úžasné. Napísala mamičke a spýtala sa jej, či jej môže z uniformy jej zosnulého muža vyrobiť plyšových medvedíkov.  Elizabeth samozrejme súhlasila.

„Chcela som, aby sme mali vždy so sebou kus ocka, bolo krásne, že to pre nás spravila,“ povedala.

Nádherné gesto, od cudzej ženy, čo poviete? Niekedy aj malý skutok láskavosti znamená pre druhého veľmi veľa!