Pápež pobozkal hlavu chorého dieťaťa a stal sa zázrak, o ktorom vie celý svet

V živote každého z nás sa dejú udalosti, ktoré možno nazvať zázrakom. Rodine Massiantonio sa jeden taký zázrak stal. Všetko to začalo tým, že sa ich malá dcéra Gianna stretla s pápežom Františkom.

Raz v ich dome v zazvonil telefón. Bol to veľmi dobrý rodinný priateľ – Donnie Aspera. Pracuje ako agent FBI a ten deň zaisťoval bezpečnosť pápeža.

Muž povedal rodine, aby sa ponáhľali do centra mesta, čo samozrejme urobili. Donny naozaj chcel, aby sa malá dcéra jeho priateľov Joey a Kristen stretla s pápežom.

Obaja rodičia dievčatka sú katolíci a dievčatku bolo diagnostikované extrémne zriedkavé ochorenie krvi a mozgový nádor. Dúfali, že dostanú požehnanie od pápeža Františka v centre Philadelphie.

V centre mesta sa zhromaždilo veľké množstvo ľudí s rovnakým cieľom…

Komplikovanou skutočnosťou bolo, že stav malého dievčatka – Gianny sa mohol v dave zhoršiť, kvôli čomu sa rodičia stále neodvážili opustiť dom.

Nakoniec sa však pár rozhodol využiť šancu, pretože medicína im nedávala jasné predpovede, zostávalo im len dúfať vo vyššiu právomoc.

Rodina išla na miesto, kde mal pápež prechádzať. Keď Joey videl, ako sa pápež František približuje, zdvihol Giannu tak vysoko, ako len mohol, aby upútal pozornosť jeho ochranky.

Jeden z nich si to všimol a zdvihol dieťa k pápežovi.

Pred tisíckami divákov pápež František pobozkal Giannu na hlavu a v tú chvíľu si rodina uvedomila, že sú požehnaní.

Vzrušujúci deň skončil a rodina sa vrátila k svojmu obvyklému životu. Mali pred sebou nekonečné návštevy k lekárom a nejasnú budúcnosť, no i napriek tomu, mali nádej.

Asi šesť týždňov po stretnutí s pápežom, dostali Joey a Kristen správu, ktorú bez preháňania možno nazvať zázrakom. Obrázky mozgu dieťaťa ukázali, že nádor bol významne redukovaný, čo znamená, že sa Gianna začala zotavovať.

Mal bozk pápeža liečivý účinok?

Nikdy to nebudeme vedieť s istotou, ale rodina si je istá „Bozk bol od Boha, to je isté.“

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.