Pár si kúpil tento lodný kontajner a takto ho prerobil: Keď dovnútra pozvali svojich priateľov, tí neverili vlastným očiam!

Tento lodný kontajner, rozhodne nie je tým, čím na prvý pohľad je. Stačí do neho vstúpiť a okamžite vás šokuje dokonalá ukážka bývania.

Pozrite sa a presvedčte sa sami!

Z diaľky nepripomína niečo, v čom by sa mohlo bývať.

Okolo kontajnera sú rozmiestnené stoličky a stôl ako na záhrade domu. Kontajner má navyše inštalované vchodové dvere, u ktorých sú kvetináče. Keby ste nevedeli, že sa nachádzate v kontajneri, budete si myslieť, že ste v krásnom útulnom byte.

Nájdete tu kuchyňu, priestrannú obývaciu izbu a spálňu. V prípade horúcich letných dní je k dispozícii aj klimatizácia. Nesmie tu samozrejme chýbať ani kúpeľňa s toaletou a práčkou.

Vedeli by ste si predstaviť tu bývať? Dajte nám vedieť v komentároch, vaše názory sú vítané!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.