Po dlhých rokoch neplodnosti, manželia konečne otehotneli: Keď im lekár však ukázal ultrazvuk, takmer hneď omdleli!

Už vo chvíli, keď sa manželia Bieniasovci brali chceli spoločne minimálne tri deti. Zatiaľ čo všetky jej kamarátky už potomkov mali, Beata stále zostávala bezdetná. Bábätku sa vôbec nebránila, ale otehotnieť sa jej zatiaľ nikdy nepodarilo. Pomaly strácala nádej, že by mohla počať prirodzenou cestou.

Žena podstúpila sériu vyšetrení, aby sa prišlo na problém s počatím. Ukázalo sa, že trpí syndrómom polycystických vaječníkov, navyše má veľkú nadváhu. Lekári jej odporučili výrazne schudnúť, potom sa možno otehotnenie podarí. Žene sa podarilo zbaviť sa prebytočných 31 kilogramov, ale otehotnieť sa jej prirodzene podarilo. Nezostávalo nič iné ako umelé oplodnenie.

Počas procesu umelého oplodnenia mali manželia zakázané „manželské povinnosti“. Raz to predsa len nevydržali a na Beatine narodeniny urobili výnimku. Čoskoro po implementácii sa ukázalo, že žena je naozaj tehotná.

Pri vyšetrení ultrazvukom lekár zistil veľké prekvapenie.

V maternici nebolo jedno embryo, ale rovno tri. Keď to Beata uvidela, samou radosťou takmer omdlela. Rovnaké pocity zažíval aj jej manžel, ktorý bol pri vyšetrení ultrazvukom s ňou. Ako sa to mohlo stať, pýtali sa obaja.

Pri bližšom skúmaní lekári zistili, že implantované bolo iba jedno embryo. Ďalšie dve deti – dvojčatá boli počaté prirodzenou cestou.

Beata porodila deti, Ameliu, Matyldu a Borysa, 13. decembra 2018, keď bola v 34. týždni tehotenstva.

Mama a deti strávili týždeň v nemocnici a potom sa vrátili domov, kde trojčatá rastú ako z vody! Šťastnej rodinke prajeme do života všetko len to najlepšie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!