Po útoku agresívneho psa sa dievča opäť naučilo milovať samú seba a teraz sa snaží podporovať ľudí, ktorí si tiež prešli niečím takýmto podobným!

Mladé dievča šlo na návštevu za sesternicou. Psa, ktorého sesternica vlastní už dôverne poznala. Preto sa k nemu naklonila, aby ho pozdravila. Pes sediaci na podlahe vyskočil a schmatol dievča za peru. Žiaľ, uhryznutie psa bolo také silné, že sa len ťažko dokázala z jeho zovretia odtiahnuť.

Útok psa sa skončil naozaj smutne – dievča prišlo o hornú peru.

Čoskoro prišla sanitka. Hoci sa chirurgovia okamžite pustili do práce, snahy o obnovu hornej pery boli márne.

Len niekoľko dní po operácii mladé dievča Khoury zdieľala selfie z nemocnice.

„Niekedy nevieme, prečo sa nám veci dejú. Neviem pochopiť, prečo sa mi to stalo, ale viem, že Boh má somnou väčší plán, len to teraz nevidím. 3. novembra 2020 ma vážne napadol pitbull, celú hornú peru a okraje nosa mám úplne odtrhnuté. Je šialené, ako sa váš život môže tak dramaticky zmeniť v zlomku sekundy. Snažím sa zostať v celej tejto situácii čo najpozitívnejšia, ale budem úprimná, bojím sa o svoju budúcnosť alebo či sa ešte niekedy budem môcť usmievať alebo normálne jesť. Toto je začiatok dlhej cesty k uzdraveniu. Neznášam žiadanie o čokoľvek, ale znamenalo by to celý svet, keby ste sa za mňa modlili. Nezabudnite dnes objať niekoho, koho milujete.“

Dievča povedalo, že život nie je dokonalý, a tak to chce ukázať svojim rovesníkom.

Hoci sa dievča krátko po operácii bálo pozrieť do zrkadla, dnes sa snaží milovať sa také, aké je. Snaží sa povzbudiť ľudí v jej veku, ktorí si prešli niečím podobným.. Dnes si už prešla aj plastickou operáciou a znovu sa cíti sebavedomo a krásne.

 „Neviem, ako vysvetliť, ako sa cítim, keď sa pozriem do zrkadla. Je to ako keby som bola cudzinec, stelesnený v niekom, koho som predtým poznala.  Pozriem sa na seba a vidím niekoho, kto bol zaplátaný, aby zakryl chybu, ktorá sa nikdy nemala stať. Vidím niekoho, kto je vyčerpaný z toho, že musí všetko vysvetľovať samému sebe, spoločnosti, ktorá je očarená dokonalosťou. Je to niekto, kto sa snaží milovať to, čo vidí, ale bojí sa toho, čo vidí.“

„Po útoku bolo také ťažké vidieť, čo mi prinesie budúcnosť. Dnes však ďakujem Bohu, že mi dal takú silu.“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: